Skocz do zawartości
Mateusz Sojda

Insane.pl Vs Xxl-web.pl

Polecane posty

Obie firmy sa dobre. Jednak chcialbym wybrac pomiedzy pakietem biznes mini w insane.pl i kontem reseller 1gb na xxl-web. Moglby mi ktos pomoc w doborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam kupna w insane.pl jeśli masz słabą pamięć. Nie przysyłają przypomnienia o kończącym się abonamencie. xxl-web.com ma niestety pleska, dla mnie to tragiczny panel administracyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam kupna w insane.pl jeśli masz słabą pamięć. Nie przysyłają przypomnienia o kończącym się abonamencie. xxl-web.com ma niestety pleska, dla mnie to tragiczny panel administracyjny :)

Niedługo już będą przypomnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przypomnień też się da :)

A po chwili Klienci walą drzwiami i oknami z pretensjami dlaczego mają konto zawieszone... :)

Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę kiedy tak na prawdę kończy się ważność abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po chwili Klienci walą drzwiami i oknami z pretensjami dlaczego mają konto zawieszone... :)

Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę kiedy tak na prawdę kończy się ważność abonamentu.

Ważność konta jest oczywiście wyswietlana w panelu, a gdy zbliża się termin wygaśnięcia -- większą czcionką w kolorze czerwonym.

 

Ale generalnie zgadzam się, że przypomnienia mailowe by się przydały, dlatego taka funkcja znajduje się w specyfikacji nowego panelu/systemu billingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem klientem netartu, ale chcialbym przejsc na cos tanszego. Zamowilem konto testowe w insane.pl, niby wszytko pieknie, ale gdzie sa szczegolowe statystyki stron? Gdzie moge sprawdzic ile ruchu generuje kazda z moich domen? Chociazby webalizer, albo awstats by sie przydal, a tu nie ma nic ;) I teraz nie wiem... chyba poszukam jeszcze czegos innego o podobnych parametrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem klientem netartu, ale chcialbym przejsc na cos tanszego. Zamowilem konto testowe w insane.pl, niby wszytko pieknie, ale gdzie sa szczegolowe statystyki stron? Gdzie moge sprawdzic ile ruchu generuje kazda z moich domen? Chociazby webalizer, albo awstats by sie przydal, a tu nie ma nic ;) I teraz nie wiem... chyba poszukam jeszcze czegos innego o podobnych parametrach

Udostępniamy raw-logi w katalogu "logs" dla każdej domeny i każdy może zainstalować sobie dowolny generator statystyk, w tym pewnie także i awstats. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się w pełni zgodzę, w Insane.pl brakuje mi wlasnie modułu statystyk. Myslalem o tym nawet kilka dni temu. Jesli juz mam wybierac, to wolę AWStats ponad Webalizera. T., piszesz o nowym panelu i systemie billingowym - czy moze w nowym panelu znajdzie sie miejsce na jakies odgórnie odpalone statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się w pełni zgodzę, w Insane.pl brakuje mi wlasnie modułu statystyk. Myslalem o tym nawet kilka dni temu. Jesli juz mam wybierac, to wolę AWStats ponad Webalizera. T., piszesz o nowym panelu i systemie billingowym - czy moze w nowym panelu znajdzie sie miejsce na jakies odgórnie odpalone statystyki?

Jaki zakres statystyk by Ciebie (Was) interesował?

 

PS. Zachęcam do zgłaszania wszelkich uwag i pomysłów szczególnie dotyczących panelu do naszego BOK-u. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno wale maile do bok@insane.pl a tu niema takiego adresu ;)

Ale jest insane@insane.pl

Taka mała uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napisali ;) Taki jak w Awstats (co najmniej).

 

Nawet nie "co najmniej". Po prostu AWStats - jego funkcjonalnosc odpowiada mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×