Skocz do zawartości
Gość

Pomogę Przy Jakimś Ciekawym Serwisie

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Wiem, że to strasznie pusty wątek.. ale od parunastu dni strasznie chce mi się coś tworzyć, a nie mam na nic pomysłu... czy ktoś z Was rozkręca coś fajnego? Jakiś serwis - tematyka prawie obojętna.. może potrzebujecie kogoś od webmasteringu / grafiki / tekstów itd. itp? A może ktoś ma pomysł, a nie ma kasy? Pomogę, doradzę, może nawet ciut zainwestuję (domena, czy coś..).. odłogiem leży mi nazwa.pl i progreso - także jest co używać..

 

Jeśli ktoś ma coś w głowie (i najlepiej nie tylko w głowie), a do tego jest pełnoletni, to zapraszam..

Jakby co, to piszcie PW..

Mile widziana niekomercyjna natura projektu - trochę marzy mi się taki powrót do korzeni, czyli praca godzinami nad czymś za darmo :) ta komercyjna papka trochę mnie oskalpowała z fantazji.. innymi słowy - szukam natchnienia :)

 

Jeszcze raz przepraszam za pustkę tego wątku, ale nudzi mi się :)

 

 

pozdrawiam,

 

 

Miłosz / Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak konkretnie ci sie nudzi ? możesz mi zrobić ładna wizytówke :) na www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, Truckers - coś w tym klimacie, że coś pomóc mogę : ) zaraz napiszę na PW, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[...] innymi słowy - szukam natchnienia :)

@Sponsi powodzenia! Mam nadzieję,

że znajdziesz to czego szukasz i przestaniesz się nudzić.

 

Swoją drogą zazdroszcze Ci trochę,

w sumie jak mi się nudzi to rozwijam hobby jakim jest polska polityka :)

Może to nie projekt z kategorii IT,

ale jest co śledzić i co czytać :)

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobby jakim jest polska polityka

Dziwne Hobby :) Pamietaj zawsze jest to samo: Jest krzykacz i fajny. Fajny ma wygrac ale przegrywa bo nikt dla niego nie idzie na wybory, wiec wygrywa krzykacz. Fajny znajduje jakis szit na krzykacza, ale zanim wejdzie do wladzy pojawiaja sie kolejni, fajny i krzykacz :) Jak wyjechalem z PL to przez okolo 2 lata nie interesowalem sie polityka Polska. Nie wiedzialem jakich mamy ministrow itd, tylko wiedzialem, ze Kaczki sa przy wladzy. I sobie jakis czas temu przypadkiem odpalilem wiadomosci (leca na jednym z Irlandzkich kanalow raz na tydzien) a tam wszystko to samo, co bylo jak wyjezdzalem z PL. Tylko nazwiska sie zmienily...

Czyzby to nie to znane forum, o ktorym gazeta.pl nie pisala??

Powodzenia Sponsi, dasz rade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe darmowa praca to dobra praca :D Robi sie to co sie lubi. Tylko uważaj Sponsi bo jak sie wkopiesz to ciężko będzie już wybrnąć z takiej działalności xD Wiem coś o tym bo od ponad 2 lat bawię sie w Hostowanie serwera do L2 za free ;) To zabiera mi praktycznie cały wolny czas ;/ No ale warto coś robić :P

 

BTW Może masz zdolności tworzenia www xD Nawet nie za darmo tylko za $$$ ale w miarę rozsądnej cenie xD

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mały update... żeby nie było, że się ogłosiłem i nie chcę robić...zgłosiły się do mnie trzy czy cztery osoby... już nieważne kto, ale zmartwiła mnie strasznie jedna rzecz.. generalnie ludzie czekają, aż zrobi się coś dla nich samemu.. nie za bardzo mają pomysły, nie za bardzo konkretnie chcą dać coś do zrobienia, bo tak to sobie wyobrażałem (dają 2-3 fotki i "zrób nam grafę do forum" - to by mi pasowało.. zamiast tego jest "no, trzeba zrobić grafę")... kupienie domeny to też jest mimo wszystko pójście na łatwiznę...

 

Podsumowując ...ludziska.. nie macie wizji! : ((((

Prosiłem o wytyczne.. a tu zero werwy... ja nie będę do Was pisał z pięcioma projektami i proszeniem się o współpracę... proście, zrobię.. ale niech to będzie coś konkretnego...

 

Rozczarowanie wielkie..

 

Niceman.. owszem, robię.. zrobiłem już sporo rzeczy... jeśli coś jest na rzeczy, to na privie dam portfolio :)

Jestem skory robić za darmo, ale niech ta druga strona też pokaże chęć zrobienia czegoś fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że chcesz "pomóc", a nie "chcę być wykorzystywany" - pomoc i współpraca w tworzeniu strony wiąże się także z własną inwencją Twórczą i wkładem w tworzenie strony, a nie realizacją tylko jednego konkretnego zadania, które zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przez pomysłodawców.

Dla mnie jest to oczywista różnica !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Blueman ...oczywiście, ale bez przesady! Jeśli za to inwencja, o której piszesz, kończy się u danej osoby tekstem "no, trzeba to zrobić" albo "przydałoby się to.. tamto".. to sorry.. ale ja nie chcę współpracować z takimi ludźmi. Ja nie potrafię nagle stać się np. fanem mangi.. ale dasz materiały, jakiś komentarz - podejdę do tego jako grafik.

 

Chciałem pomóc - a nie zrobić wszystko za kogoś. To jest chyba to mylenie pojęć.

Ludzie nie potrafią wyrazić czego oczekują, co chcą, jak chcą, nakreślić przynajmniej swojej wizji.. a może takowej nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę mały wortal o webmasteringu, w zasadzie to zostało samo forum (zaczyna świecić pustkami :)). Portal skasowałem. Mam domenę (.pl) i hosting. Zależy mi na jego rozwoju, ale brakuje mi osób do pomocy. Samemu ciężko jest dźwignąć taki serwis. Projekt istnieje od około roku. Jest ze mną dwóch Adminów, którzy na początku deklarowali swoją pomoc. Obecnie wykazują już bardzo małe zainteresowanie serwisem i najprawdopodobniej stracą swoje "posady", jeśli się to nie zmieni. Na PW mogę podać adres forum i po krótce opisać plany rozwoju. Na tą chwilą sam zajmuję się wszystkim, czyli grafiką, stworzeniem kodu, administrowaniem itd.

 

Może Ci nie odpowiadać, że mam 15 lat, ale bardzo zaangażowałem się w ten projekt. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Zależy mi, aby projekt pozostał niekomercyjny. Władowałem w niego już sporo pieniędzy i zapewne pójdzie ich jeszcze więcej. Nie liczę na pomoc finansową, jeszcze jestem w stanie wszystko sam opłacić. Chętnie odpowiem też na wszystkie pytania. Na koniec dodam jeszcze, że prowadzę drugi serwis, który w miarę cieszy się powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Marek i mam 18 lat ;) to tak tytułem wstępu :)

 

Od 21.IX.2007r ruszyła moja witryna o nowym stylu tańca - Jumpstyle'u. Adres: http://jumpworld.topsound.pl (nie jestem pewien czy można tu umieszczać linki...)

Sąsiad zrobił mi logo i stopkę, ale mimo wszystko stronka nie zachwyca:P Obecnie średnia liczba odwiedziń kształtuje się na poziomie 100/dzień z czego 30% odrzuca. Plany są takie żeby stronka rozwinęła sie do malego portalu o jumpstyle'u, ale jednocześnie największego w Polsce. Ale bez dobrej grafy nie ma na to szans. I tutaj Sponsi spadasz mi znieba :) Mam parę pomysłów, ale jestem graficznym antytalenciem. Dlatego jeśli nadal odczuwasz potrzebę zrobienia komuś grafy za free...

 

moj gg: 3627091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ooo.. to się nazywa konkretny odzew! heh.. tylko, że ja już powoli mam nawet więcej niż trzeba do roboty : )

dzięki za reakcje.. może ktoś inny Wam pomoże.. w jakikolwiek sposób..

 

tak trzymać i do dzieła chłopaki : )

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tego jeszcze nie grali - moje zainteresowania: trochę paranormalne, do tego php/xhtml/css, science fiction, filologia słowiańska, blogi, społeczności internetowe, seriale i ... pomogę przy jakimś ciekawym serwisie. Nie, naprawdę - mnie też się nudzi, a skoro już ktoś się wybił i założył taki temat to pomyślałem "co by nie" - tylko prosze mnie nie bić. W każdym razie temat znów aktualny (do momentu zamknięcia przez adminów).

 

Więc jak, ktoś potrzebuje kogoś do pomocy? Ktokolwiek, cokolwiek  :D ?

 

PS: pisać na PW

 

:)

 

Edit:

A tak w ogóle, to niedługo tego typu ogłoszenia staną się codziennością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie można by zrobić serwis, w którym zamieszczało by się ogłoszenia typu "szukam osoby do pomocy przy forum o tematyce paranormalnej - darmo" :P. Wiecie - nie takie pomysły przechodziły, a teraz właściciele śpią na kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a teraz właściciele śpią na kasie...

Ja np. wolę na Euro bo są milsze w dotyku i tak nie uwierają :P A na serio, raczej nikt z właścicieli nie śpi na kasie. Aby rozkręcić dobry projekt trzeba 2-3 lat a czasem i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż to co chcę napisać odnosi się do tego wątku w pewien sposób, to się dopiszę, a nie będę pisał nowego tematu. Otóż, czy ktoś z to czytających miał do czynienia z "The Secret" w praktyce i chciałby pomóc w tworzeniu póki co skromnej strony o tej tematyce w ramach "wyższego dobra"? Jeśli jest osoba chętna znająca się na rzeczy (albo znająca się na phpbb3) to szczegóły na PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi muszę przyznac ze ci czegos zazdroszczę :) Naprawde chcialbym sie kiedys nudzic :) Od kilku lat mam tyle na glowie, ze nie ma czasu na nudę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz żony, dzieci ?

 

Jak masz nadmiar czasu po szkole, to idź na dyskę, poznaj swoją drugą połówkę, załóż rodzinę, a zobaczysz, że 48h w ciągu doby i tak było by za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Szkoda, ze wcześniej nie widziałem tego wątku.

 

Mimo wszystko, jakby ktoś był zainteresowany rozkręceniem serwisu internetowego (wszystko dawno temu gotowe) o piłkarskiej lidze mistrzów to zapraszam na PW. Stosowny udział w zyskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×