Skocz do zawartości
kempa007

Gdzie Serwer Dedykowany?

Polecane posty

Witam,

 

Od jakiegos czasu rozgladam sie za jakims dedykiem na moja stronke. Stona ma ogladalnosc na poziomie srednio 10.000 wizyt dziennie. Kolo 7000 uniklanych userow, ale w szczytach, potrafi generowac ruch ponad 10.000 wizyt na godzine. Hosting na nazwa.pl siada w szczytach i pomyslalem o jakims dedyku. Wstepnie znajomi polecaja mi ovh.pl. Kiedys na tym forum sie naczytalem o problemach z ovh natomiast nie wiem czy problemy, o ktorych wielu userow tutaj pisze tycza sie hostingu czy dedyka. Zalzy mi na stabilnej pracy serwera www, ktory przeslyla praktycznie tylko i wylacznie hypertekst (okolo 120 GB / miesiac). Niestety mam podejrzenie, ze statystyki caly czas beda rosly. Tak wiec mam dwa pytania. Co polecacie (cena/jakosc) i jaki sprzet jest potrzebny do obsluzenia takiego ruchu www? Ile rmu, dyski, procek- tak zeby nie siadalo w szczytach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz $ na to?

 

Po pierwsze chcialbym miec ipki z puli polskich- bo nie wiem jak to google traktuje, ale mam zbyt dobra pozycje na googlu zeby ryzykowac. Nie wiem jak to jest w ovh, bo czekam na odpowiedz od nich. Co do USD, to na ta chwile obojetne mi to jest... jak juz powiedzialem najwazniejsza dla mnie jest relacja cena/jakosc. Ale zalozmy, ze jest to kwota, ktora za serwer trzeba w ovh zaplacic czyli kolo 300 - 400 pln netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Zależy ci na polskich IP to taka opcję mają (kiedyś przynajmniej miały) serwery w OVH.pl. Mają tak rozbudowaną ofertę ze zawsze coś sie wyszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja w tej cenie chętnie zaproponuję dedyka - IBMx330, dyski SCSI, 1 GB RAM, 2x1.14 GHz. Polska serwerownia, dwa niezależne łącza (ATM i TKTelekom). Jeśli okazałoby się, że maszyna jest za słaba do rozwoju serwisu, zawsze możemy rozmawiać nt. upgrade;u do mocniejszej maszyny. Mamy na miejscu administratorów 7 dni w tygodniu. Sprawdzona jakość, potwierdzona porfetelem najbardziej wymagających Klientów (instytucje finansowe, duże serwisy ogłoszeniowe, duże sklepy internetowe). Zapraszam serdecznie, na tym forum na pewno znajdziesz także kilka opinii o naszej firmie.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego, chętnie podeślę ofertę w PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×