Skocz do zawartości
Pro.S3b4

Do Kiedy Wpłacać?

Polecane posty

Wiem nie ten dział. Ale po co zaśmiecać działDomeny takimi pojedynczymi pytaniami? Nie potrzebne takie coś.

 

Jeżeli zamówię domenę w OVH to do kiedy trzeba wpłacać pieniądze? Do ilu dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem nie ten dział. Ale po co zaśmiecać działDomeny takimi pojedynczymi pytaniami? Nie potrzebne takie coś.

 

Jeżeli zamówię domenę w OVH to do kiedy trzeba wpłacać pieniądze? Do ilu dni?

Chyba po 14 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mailu powinno pisac, przynajmniej w każdej z 3 firmach w jakich mam domeny ( home, nazwa, domeny.pl ) pisało, więc w ovh też powinno... przeważnie jest to okres od 7 do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bym teraz zamówił, a wpłacił w poniedziałek :lol: Więc śmiało mogę?

 

 

 

Na sto procent można, bo ten okres na pewno nie jest taki krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to domena krajowa (*.pl) to po jej rezerwacji masz 14 dni na jej opłacenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Teraz kolejne mam pytanie. W managerze OVH nie wyświetla mi się moja domena, ale jeszcze nie wpłaciłem pieniędzy. Czy to jest przyczyną? Jeżeli wpłacę dostanę domenę i możliwośc podania dnsów swojego serwera?

 

edit

Kiedy daje szukaj w Manager 3 od OVH wyskakuje mi komunikat:

Ta domena nie jest zarejestrowana w OVH lub proces jej rejestracji jeszcze się nie zakończył.

 

To chyba dobrze i domena wyświetli mi się po wpłacie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pojawi Ci się po wpłacie, i dopiero wtedy będziesz mógł ustawić DNSy.

Na razie jest tylko zarezerwowana dla Ciebie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaciłeś domeny, a już chciałbyś nią zarządzać?

Zapłać za nią, odczekaj aż ją zarejestrują i będziesz się mógł bawić... spokojnie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie bo się troche boje. A przed podaniem DNSów trzeba oczywiście stworzyć nową domenę do zarządzania w DA (konfiguracja domeny)... Dobra, to mój pierwszy raz, ale możecie się śmiać :lol: Dziękuje za pomoc :lol: Macie u mnie piwo" i plus.

 

* - oczywiście jak osiągnę ten piękny wiek 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie... Przyznam, że dane było mi kiedyś korzystać z Managera w OVH. Jakoś nie przekonali mnie do swojej ergonomii ;)

 

Co do tematu: co Cię skłoniło do wykupienia domeny w OVH? Ktoś Ci ich polecił? Bo z tego co się orientuję, u nich odchodzą niezłe przekręty. Gimnazjaliści zakładają tam konta, podają fałszywe dane, a nikt tego tak na bieżąco nie sprawdza... Taki trochę krzak mi się z nich jawi z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimnazjaliści zakładają tam konta

 

 

Odpieprzcie się raz na zawsze od gimnazjalistów, lub przynajmniej nie uogólniajcie tak tego bo sam chodzę do gimnazjum, jednak potrafię się zachowac, oraz wiem gdzie trzeba a gdzie nie można podac własnych danych. Każdy najeżdża na 'gimnazjum' lecz dużo ludzi starszych 'od nas gimnazjalistów' zachowuje się gorzej itd...

 

 

/ koniec offtupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Godzio z Twojego postu wynika, iż bierzesz odpowiedzialność za wszystkich "gimnazjalistów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Godzio z Twojego postu wynika, iż bierzesz odpowiedzialność za wszystkich "gimnazjalistów" ;)

 

 

 

Adrian, hmmm, nie o to mi chodziło, jednak ja także zaliczam się do gimnazjalistów - czyli 'jedziecie' także p mnie.

 

/ koniec offtopu peace & love ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×