Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mag

Dedyk Lub Vps Na Kilka Portali

Polecane posty

Jak w temacie, Potrzebny hosting dla 4 portali (generuja nie za duzy transfer (:P Czyli potrzeba - duzo HDD (kilkaset kont e-mail ...) - niski transfer (:P (czyli autoamtyczny backup itp.) Najważniejsze to spokój i niezawodność Cena: myśle ze ok 700 zł/mc to powinno wystarczyć (serwer,l administracja, panel, transfer) Mam obecnie serwery prowider+ w netart ale ich powierzchnia (po 10GB na serwer) jest nie wystarczająca (ze względu na konta e-mail) - ale reszta ok (stabilność, dostepnośc, panel itp.) - co polecacie VPS czy dedyk - de czy pl - czy VPS w hosteurope.de zapewniaja pełny menagement z ich strony - czy warto pakować sie w ovh (ale nie mam możliwości codziennie robić backupa i jakby co .... restore ... ) Moje portale działają od kilku lat i gdyby nie brak miejsca to serwery.pl byłyby OK Ale oni za dedyka dla moich potrzeb wysolili 2600 zł/mc więc.... Z góry dziękuje za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.hosteurope.de/produkt/VPS-Linux-XXL + zdalny admin 100zł netto miesięcznie wzwyż.

 

Jak dawałeś radę na providerze to nie musisz ładować od razu pieniędzy w dedyka, wg mnie VPS starczy.

 

Masz racje. Z tego co widze o tylko he.

No chyba że w PL ktoś da coś porównywalnego (poza tansferem bo tego w PL nie dostane ale aż tyle nie potrzebuję) no i płatność przelewem i f-vat to też duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko szukasz większej przestrzeni to proponuje zmigrować na KEI.pl (pakiet Luna). Cena powierzchni HDD w kei jest lepsza. Żadnego zarządzania VPSem w HE nie uzyskasz. To jest czysta maszyna. Trzeba o nią dbać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kei.pl i LUNAII to racja, bardzo dobra alternatywa ale podstawowe parametry są kiepskie. Jak liczyć parametry porzadnego VPSa to trzeba wziąć te 10% i 500GB transferu a to już koszt 5800zł brutto rocznie czyli 483zł miesięcznie a za taką cenę bardziej jednak opłaca się wziąć VPSa w he (~115zł) i dodać zdalnego admina i wychodzi dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×