Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patryk

Domeny Z Okresem Testowym..

Polecane posty

Domeny z okresem testowym.. To nowy pomysł NASKu. Czy tylko mi wydaje się to troszkę absurdalne? :P

 

Nowa usługa - Domain Name Tasting

Już od 3 września w ramach usługi Domain Name Tasting (DNT) będziesz mógł sprawdzić korzyści płynące z posiadania własnej domeny oraz sprawdzić atrakcyjność danej domeny (np. mierzonej ilością odwiedzin) przed podjęciem ostatecznej decyzji o jej rejestracji! Skontaktuj się z Partnerem NASK oferującym usługę DNT, wybierz domenę i testuj ją przez 5 dni za symboliczną. opłatę! Po szczegóły zapraszamy do Partnerów NASK oferujących usługę DNT.

 

DNT chyba ma pomóc domorosłym biznesmenom w sprawdzeniu czy da się sprzedać daną domenę za milion dolarów zanim przeznaczą na jej rejestracje kilkadziesiąt złotych, czas w sam raz żeby wystawić aukcję na Allegro.. Innego pomysłu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko mi wydaje się to troszkę absurdalne?

Nie tylko Tobie...

DNT chyba ma pomóc domorosłym biznesmenom w sprawdzeniu czy da się sprzedać daną domenę za milion dolarów zanim przeznaczą na jej rejestracje kilkadziesiąt złotych, czas w sam raz żeby wystawić aukcję na Allegro.. Innego pomysłu nie mam.

... a WHOIS jak nie działał tak dalej nie działa. Eeech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol? Co tu testować? Domenę? DNSy? Śmiech na sali :/

 

Są ludzie którzy kupują domeny tylko dla ruchu jaki ona generuje. (np pod peakclicka)

 

W takim przypadku ta opcja jest całkiem przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeny z okresem testowym.. To nowy pomysł NASKu. Czy tylko mi wydaje się to troszkę absurdalne? :P

DNT chyba ma pomóc domorosłym biznesmenom w sprawdzeniu czy da się sprzedać daną domenę za milion dolarów zanim przeznaczą na jej rejestracje kilkadziesiąt złotych, czas w sam raz żeby wystawić aukcję na Allegro.. Innego pomysłu nie mam.

Mogliby się skupić na uruchomieniu WHOIS, a nie na wymyślaniu bzdur. Osobiście uważam, że powinno się im odebrać akredytację do zarządzania "pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dla paru % odbiorców - zaśmieci się pół internetu 'ostatnimi 3 literówkami.. tylko teraz, możliwość testu !'

Nie mówiąc już o dodatkowych opcjach jakie dostawcy usług będą musieli powprowadzać do swoich paneli.

Reasumując - moim zdaniem gra nie warta świeczki - złe posunięcie ze strony NASK.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×