Skocz do zawartości
.kml

Rejestracja Domeny W Az.pl ...

Polecane posty

... po cenie promocyjnej.

 

Witam,

 

Mam wlasnie problem z rejestracja domeny w az.pl w promocji. Chce zarejestrowac pewna domene .net za 5zl + VAT. Lecz nie wiem, czy cos musze zaznaczyc albo powiadomic ze rejestruje ta domene w promocji, zawsze rejestrowalem bez promocji i nie mialem problemow, lecz teraz chce skorzystac. Wiem ze te pytanie jest glupie, ale niestety nie potrafie tego znalesc. Maila do az.pl z tym pytaniem pisalem dwa dni temu i jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. Prosze Was o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

AZ? <tutaj 3 linijki bluzgów>

sam fakt jak Ci odpisują na mejla o nich świadczy.. oni powinni paść jak najszybciej.. to szit na miarę superhostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi.. Tak na dobrą sprawę to o czym Ty mówisz ?

Dlaczego mieliby paść ?

Znam wielu ich zadowolonych klientów, ogólnie opinie są pozytywne, tak sobie marudzisz jak to zwykle, czy masz jakieś ku temu konkretne powody ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jak zwykle robicie OT. Jesli pytacie czy jestem zadowolony, to oswiadczam ze jestem, mimo ze aktualnie nie mam u nich domeny, ale jakis miesiac temu jeszcze mialem. I zdania o nich narazie zmienic niemoge.

 

To pomoze mi ktos, czy wolicie dalej walic OT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak na prawdę trudno jest postępować zgodnie z informacjami zawartymi na stronie, wypełniać odpowiednie pola, zaznaczać opcję?

Odnoszę dziwne wrażanie jakbyś się bał czegoś przy wypełnianiu zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×