Skocz do zawartości
Cakper

Serwer Pod Forum Oraz Download

Polecane posty

Witam,

Poszukuję serwera na forum dyskusyjne + download.

Obecnie idzie co najmniej 100 gb trasferu, średnio przez dzień 120 osób online, wieczorami do 200.

Stoi to wszystko na DH, ale chyba podziekuje po pierwszym roku i dlatego szukam czegos lepszego.

W niedalekiej perspektywie mozliwe ze bedzie mi potrzebje 2x wiecej trasferu no i dysku się na poczatek po zmianie przyda ze 30 gb.

Do tego nieograniczona liczba domen + kilkanaście shelli, ftp itd.

Zależałoby mi na jakimś pewnym hostingu w europie, za pingi ~180-200 do stanów podziekuje.

Nie wiem czy opłaca się rozglądać za jakim dzielonym, czy już szukać coś więcej.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A proszę, powiedz, czy niezawodność i którki pingi są naprawdę ważne? Bo jeśli tak, to zaproponowałbym u nas cosna dedyku. Akurat mam IBM'a x330, myślę, że dałby radę, na 2x36 GB SCSI w RAID 1. Mógłbym Ci zrobić na niego dobrą cenę, lokalizacja we Wrocławiu.

info o data-center: http://www.sisco.com.pl/produkty-serwerownia.html

Oferta na serwer mogłaby uwzględnić rabat dla członków WHT, ale to prosiłbym o kontakt na priv: artur.pajkert@sisco.pl

Co do pingów: zapinguj np. hosta mega.sisco.pl - stoi w naszym wrocławskim Data Center.

 

Do tego mogę zaproponować Direct Admin'a albo Plesk'a. Daj znać, czy lokalizacja w PL wchodzi dla Ciebie w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×