Skocz do zawartości
cvxxx

Do Uzytkownikow Blink.pl Prosba W Sprawie Domeny.

Polecane posty

Hej

 

Jestem jak na razie bardzo zadowolonym uzytkownikiem blink.pl ale mam problem z domena, tzn. jako osoba prywatna mam prawo nie publikowac swoich danych w bazie WHOIS.

Napisalem majla do adminow z prosba o usuniecie i dostalem odpowiedz ze mozna to samemu zaznaczyc w panelu, a konkretnie po wejsciu na edycje domeny i pozniej na edycje WHOIS tej domeny.

Niestety klikam juz 20 minut, czytalem wszystkie doc helpy i ja po prostu nie widze nigdzie sposobu zmiany tego WHOISA (a konkretnie ustawinia aby nie pokazywac danych w bazie WHOIS). Widze tylko w polu WHOIS formularze pdf do pobrania (zmiana cesji i cos tam jeszcze) i nic wiecej.

Jesli sa tu jacys userzy blinka bardzo prosze o pomoc, wiem ze zapytacie czemu nie zapytam sie ich pomocy technicznej, ale problem w tym ze juz nie pracuja dzisiaj i odpisza mi dopiero jutro a ja potrzebuje to zmienic na dzisiaj :unsure: Jak sie nie da to sie nie da, trudno najwyzej poczekam do jutra ale bardzo by mi zalezalo, prosze o wyrozumialosc i pomoc :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako osoba prywatna mam prawo nie publikowac swoich danych w bazie WHOIS.

 

Z regulaminów rejestratorów można wywnioskować ze tyczy się to tylko domen .pl, W globalnych dane powinny być zawsze widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W active24 możesz ukryć swoje dane ale na własne ryzyko ^^.

 

Sam tam miałem domene net bez danych osobowych w whois :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×