Skocz do zawartości
karoldz

Az.pl

Polecane posty

Nie wiem czy to już było wałkowane. Ale nie wydaje wam się że az.pl to w 95% wygląda jak godaddy.com. Pierwszy raz tam rejestruje domenę i jestem w szoku jest identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ktoś już to wcześniej między wierszami poruszał.. generalnie przerost formy nad treścią i dynamiczny marketing, co widzę po zasypanej mailami od nich skrzynce, a to super extra weekendowa promocja, a to coś tam.

Niektórym taka polityka firmy może przeszkadzać, niemniej jednak musimy pamiętać, że rynek hostingu/ domen zaczyna być coraz bardziej nasycony.. teraz dopiero rozpocznie się batalia o klienta.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a to dobre, zrobili promocje na ten weekend że domeny .eu po 7 zł, no i ładnie zmienili na stronie głównej, ale zmienić w panelu w cenniku żeby nie brało 15 tylko 7 już zapomnieli :) Wysłałem im wiadomość no ale niestety bez reakcji... Jeżeli miał być to element promocyjny to jednak powinno o to zadbać no ale...:P I tak ich lubię, bo mi to tam nie robi większej różnicy czy teraz zapłace 7 złotych a za rok mi dorzucą więcej, czy teraz 15 a za rok dorzucą mi mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Hehehe, a to dobre, zrobili promocje na ten weekend że domeny .eu po 7 zł, no i ładnie zmienili na stronie głównej, ale zmienić w panelu w cenniku żeby nie brało 15 tylko 7 już zapomnieli :P

przecież było w infosie dlaczego. tak to jest jak się czyta tylko nagłówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam już tej wiadomości ale przeczytałem raczej całą - fakt że na szybko, ale z tego co wiem to jedyna informacja jaka tam była to że oferta dla stałych abonentów posiadających konto partnerskie (panel) :P No i wydaje mi się, że skoro korzystam ok 1,5 roku (jak nie więcej) i mam cały czas konto partnera to że powinna mnie obejmować :) No ale tak jak mówiłem - mniejsza o to hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Hmm nie mam już tej wiadomości ale przeczytałem raczej całą - fakt że na szybko, ale z tego co wiem to jedyna informacja jaka tam była to

W związku z ogromem prac przygotowawczych i ze względów bezpieczeństwa, promocja

dostępna jest wyłącznie na stronie www.az.pl. Nie jest to bynajmniej utrudnienie, zatem

prosimy się nie martwić! Wpłaty będą

honorowane zgodnie z terminami na fakturach wygenerowanych podczas składania

zamółwienia. Możesz także wybrać formę zapłaty w czasie rzeczywistym (kartą

kredytową lub poprzez Allpay) i złożyć zamówienie jako Powracający Klient.

Zarejestrowana domena trafi prosto do twojego panelu.

 

--------------

 

dodam tylko, że * prawda. zamówienie złożyłem, zalogowałem jako powracający klient, opłaciłem online i do dzisiaj nie jest ani zarejestrowana ani w moim panelu. ja dziękuję za takie promocje i "nie jest to bynajmniej utrudnienie". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×