Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil01

Usermin Demo

Polecane posty

Witam, chciałbym się zapytać czy nie znacie jakiegoś adresu gdzie mógłbym zobaczyć demo usermina, na stronie webmina jest podany adres do webmina a gdy zmienie port na 20000 to login i haslo i tak nie pasuje.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dema Ci niestety nie dam, ale mogę wrzucić dwa screeny które dadzą jako-taki obraz czego masz się spodziewać.. Usermin to nie jest CPanel z Fantastico stąd niektórym nieodpowiada..

 

usermin1.jpg

usermin2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dema Ci niestety nie dam, ale mogę wrzucić dwa screeny które dadzą jako-taki obraz czego masz się spodziewać.. Usermin to nie jest CPanel z Fantastico stąd niektórym nieodpowiada..

Fajne całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T: też wydaje mi się sensowne i mało ogłupiające bo nie ma tutaj domen podpiętych, zaparkowanych i autoinstalatorów ;). W sam raz dla usera, który potrzebuje czegoś do ułatwienia zarządzania swoim dedykiem/vpsem z serwisem który nie mieścił się na shared hostingu a nie chce płacić za komercyjny panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a są jeszcze jakieś inne darmowe ? ;) Albo takie płatne do 20 $ na rok ? ;]

 

z tego co zauważyłem to tylko lxadmin tani jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Webmina i jego braci Virtualmina i Usermina możesz użyć np. jeszcze VHCS (dziurawy), ISPConfig, ZPanel i paru innych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×