Skocz do zawartości
Paul

Transfer Domeny Pl

Polecane posty

Mam takie pytanie czy ktoś wie czy mozliwy jest transfer domeny pl której do wygasnięcia pozostało 18 dni ??

 

Jednoczesnie mam pytanie czy warto przenosić domenę z rejestracjadomen.pl do ovh ? A może gdzieś indziej warto ??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok półtora roku temu transferowałem domenę .pl z onetu do home na 3 dni przed końcem terminu jej ważności i nie było problemu, no ale to już było trochę czasu temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok półtora roku temu transferowałem domenę .pl z onetu do home na 3 dni przed końcem terminu jej ważności i nie było problemu, no ale to już było trochę czasu temu.

 

Ograniczenie minimalnej waznosci domeny obowiazuje tylko dla transferu NASK -> inny rejestrator i jest to 24 dni. Miedzy registrarami mozesz zrobic to zawsze.

 

koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że domena jest kupiona z super-hiper promocji. Wtedy należy przeczytać regulamin tej promocji. I może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że domena jest kupiona z super-hiper promocji. Wtedy należy przeczytać regulamin tej promocji. I może być problem.

 

Regulaminy to nalezy czytac raczej przed zakupem uslugi :-)

Pytanie dotyczylo technicznej mozliwosci i taka jest. A ze wiekszosc promocji narzuca pierwsze odnowienie u danego registrara to juz zupelnie inna sprawa.

 

koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie domena była kupowana zwyczajnie - nie w żadnej promocji (wiem, że kupują w nazwie za 12zł. pl muszę ją tam odnowić ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×