Skocz do zawartości
k4

Serwer Pod Forum(200-300 Online) + Admin Do Konfiguracji Tego

Polecane posty

Witam

 

Sprawa dosc nietypowa, poszukuje serwera pod forum vbulletin 200-300 online, ruch rzedu 6-7k uniq 60-70k raw.

Juz sobie serwerek wyszukalem, http://www.layeredtech.com/dedicated-serve...ll-business.php ten za 89$.

Teraz pytanie brzmi czy za te pieniadze, mozna miec cos lepszego ? Zalezy mi aby serwerownia miala mozliwosc dokupienia kilku IP. W LT mam 5 i kazdy nastepny za 1$

 

Do tej pory forum stalo na serwerze 1GHZ 512ram w netdirekcie(apache2 + APC). Sam to wszystko poustawialem, ale zajelo mi to dosc duzo czasu, a teraz poszukuje admina, ktory mi to wszystko poinstaluje i pokonfiguruje z naciskiem na wydajnosc.

 

Oczekuje:

 

Lighttpd + APC ewentualnie nginx.

Mysql

PHP tutaj jesli admin uzna ze ma dzialac jako modul fastCGI, bo tak jest wydajniej to tez bylbym bardzo rad z tego powodu ;)

BIND

PERL

JAVA

Podpiac te 5 IPkow

 

Wszystko w miare wydajnie poustawiane. Zalezy mi na wydajnej konfiguracji, tak aby chodzilo to ja sam potrafie to pokonfigurowac.

 

Wszelkie propozycje cenowe na PW, a oferty serwerow lepszych za te pieniadze prosze postowac nizej :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ma tam nie brac? Rozwiniesz myśl?

 

Ed

 

 

Znajomy tam miał serwer przez pół roku i poleca go tylko wrogom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ma tam nie brac? Rozwiniesz myśl?

 

Ed

 

Niestety ich sprzęt jest tak jakby z wyzysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ich sprzęt jest tak jakby z wyzysku...

 

Dokładnie ... ;) Jak mi mówił częste Pady serwerów... Dysk twardy to mu chyba z 15 razy wymieniali ;/ itd..

 

 

@k4 bierz serwer w strato.de albo w hosteurope.de ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzujcie jakiego typu są problemy z webperoni na przykładach ? Szukam VPS-a z Confixxem / Pleskiem etc. w komplecie i w dobrej cenie a webperoni ma stosunkowo dobrą do oferowanych parametrów. Netdirekt 4 - 5 dni temu wycofał swoją ofertę VPSów nie wiedzieć czemu, a gdy prosiłem o upgrade do wyższego pakietu to nie odpowiadają no i niestety niski transfer oferują, poszukuję czegość z od 200GB transferu /m-c. Ok 150k żądań plików / 24h szczególnie pliki JPG oraz GIF, php będzie używane w minimalnym stopniu. Hosteurope się ładnie prezentuje z PLESKIEM na 30 domen, jak szybko realizują zamówienie ? Trzeba coś faxować, potwierdzać telefonicznie ? (zaraz zaglądam do tematu o hosteurope i może tam znajdę odpowiedź)

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zamówieniu w HE zostaje wysłany list z kodem aktywacyjnym. Trzeba na niego czekać około 3-4 dni, jest wysyłany pocztą lotniczą, to też szybko dochodzi. Zamówienie jest zrealizowane automatycznie po wysłaniu zamówienia, z tym że dostęp do haseł dostępny jest dopiero po wpisaniu kodu aktywacyjnego. Nie trzeba nic faksować, czy też potwierdzać telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×