Skocz do zawartości
sosnix

[tani] Dedyk

Polecane posty

Dodam tylko, iż serwerownia sprawdzona, na dobrych łączach więc będzie Ci serwer dobrze służył :P Co do opłat dodatkowych to nie wiem, spytaj się patryka bo ma pod opieką kilkanaście maszyn u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss, wiesz moze na jakich laczach stoja dedyki w HE?? Bo powiedzmy, ze jest tam transfer 10 tera, ciezko taki ruch wygenerowac...

Hmm na jakich nie pamiętam. Jest to gdzieś na stronie. Zapamiętałem tylko, że na takich że pół ruchu Europy możnaby przez nich przepuścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na jakich nie pamiętam. Jest to gdzieś na stronie. Zapamiętałem tylko, że na takich że pół ruchu Europy możnaby przez nich przepuścić :)
Na ich stronie jest jedynie napisane z lacz jakich operatorow korzystaja (TeliaSonera, KPN Telecom, Deutshe Telekom, Pipex). Oprocz tego sa jeszcze wpieci do DE-CIX'a :)

...ale jest takze napisane, ze ich 'RING' zrealizowany jest w technologi 10GE czyli albo znowu dostajesz inne (pewnie nowsze) informacje na maila albo (co jest pewne :)) nie posiadaja oni przepustowosci, ktora pozwolilaby na przepuszczenie polowy Europejskiego ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys na stronie doczytalem sie ze maja podlaczone szafy do 1 i 2 gigowych lacz... Ale to bylo juz jakis czas temu... Pol Europy Boss nie puscisz, predzej cwierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×