Skocz do zawartości
Frog

Wirtualny Nieduży, Sprawny Tani Serwer

Polecane posty

Zaczynam się bawić w php i mysql i szukam serwerka do 10 zł miesięcznie z obsługą oczywiście php, bazy mysql (nielimitowana ilość) ograniczone pojemnością serwera. Do tego pojemność nie mniejsza niż 100-120 mb z przyzwoitym transferem miesięcznym typu 6gb. Myślałem nad webd.pl i pakietem za 70zł rocznie, jednak natrafiłem na kilka nieciekawych opinii, jakbyście mogli mi doradzić, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

 

EDIT: Przydałby się jeszcze dostęp przez ftpa. A prohost interesujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się bawić w php i mysql i szukam serwerka do 10 zł miesięcznie z obsługą oczywiście php, bazy mysql (nielimitowana ilość) ograniczone pojemnością serwera. Do tego pojemność nie mniejsza niż 100-120 mb z przyzwoitym transferem miesięcznym typu 6gb. Myślałem nad webd.pl i pakietem za 70zł rocznie, jednak natrafiłem na kilka nieciekawych opinii, jakbyście mogli mi doradzić, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

 

600mb / 11gb - plan starter 105zł na rok.

www.prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy prohost oferuje możliwość zarządzania plikami przez ftp?

 

Oczywiście. Ftp to jedna z podstawowych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie ~~ ale trafiłem na 2-3 firmy bodajże które oferowały coś w stylu ftp via www i nie chcialbym takiego czegos spotkac nigdy wiecej.

No w sumie to nic przeciwko prohost nie mam. Jak ktoś by miał jakieś uwagi, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie ~~ ale trafiłem na 2-3 firmy bodajże które oferowały coś w stylu ftp via www i nie chcialbym takiego czegos spotkac nigdy wiecej.

No w sumie to nic przeciwko prohost nie mam. Jak ktoś by miał jakieś uwagi, to byłbym wdzięczny.

 

Manager plików przez www jest też dostępny w panelu jeśli ktoś lubi ;) Oczywiście prawie nikt nie uzywa bo ftp sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się bawić w php i mysql i szukam serwerka do 10 zł miesięcznie z obsługą oczywiście php, bazy mysql (nielimitowana ilość) ograniczone pojemnością serwera. Do tego pojemność nie mniejsza niż 100-120 mb z przyzwoitym transferem miesięcznym typu 6gb. Myślałem nad webd.pl i pakietem za 70zł rocznie, jednak natrafiłem na kilka nieciekawych opinii, jakbyście mogli mi doradzić, byłbym wdzięczny.

Zachęcam do skorzystania z naszej aktualnej promocji. Za 59 zł + VAT rocznie może Pan otrzymać serwer z 1 GB przestrzeni i 20 GB transferu miesięcznego. Szczegóły w mojej sygnaturce. Jeśli jest za duży, oferujemy też linię niedrogich serwerów wirtualnych Home w cenach od 25 zł do 79 zł + VAT rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas konta spełniające te warunki to:

Pakiet Webmasterski Plus (400MB na dysku i 7000MB transferu miesięcznego) za 120 zł rocznie (lub 10 zł miesięcznie)

Pakiet Allegro (500MB na dysku i 12000MB transferu miesięcznego) za 49.99 zł rocznie

Ceny brutto.

 

Poza miejscem na dysku i transferem parametry nie są limitowane, więc jest swoboda w dodawaniu kolejnych baz i kont.

Kopie kont naszych klientów są wykonywane codziennie, a dodatkowo raz w tygodniu kopiowane poza serwerownię, co zabezpiecza konta nawet na przypadek problemów serwerowni.

Oferujemy także dodatkowo unikalną na polskim rynku hostingowym możliwość zamówienia do domu kopii swoich kont na płytach CD/DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×