Skocz do zawartości
set80

Komercyjny Proxy?

Polecane posty

Witam,

Mam radiowke w ktorej admin chyba cos poblokowal (nie chce sie przyznac) i klienty Torrenta maja problem z laczeniem z trackerami. Jednak kiedy ustawie w utorrencie polaczenie przez proxy wszystko smiga idealnie. Wiadomo jak jest z darmowymi proxy, raz dzialaja, raz nie a transfer czesto bywa kiepsciutki. Poszukuje platnego proxy ktory zapewni mi przyzwoity transfer p2p (100-150 kB/s). Moze ktos zna firme oferujaca platne proxy? A moze ktos ma firme hostingowa i moze zaoferowac cos takiego?

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam czasami z proxy.dialog.net.pl:8080 ale nie sądzę żeby dało się skorzystać z poza sieci Dialogu. Myślałem że radiówki już umarły? Ale widzę, że nie a admini dalej stosują te same sztuczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... ja właśnie przeniosłem się z radiówki do dialogu ;p

 

hm.. u mnie admin nic nie blokował... mieliśmy tylko po prostu inne porty na p2p ;) Cena była mała o prędkości były dobre :> tylko ten ping .... i częste gubienie sygnału... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos tam w google mozna znalezc. Glownie serwery z zagranicy. Mialem jednak nadzieje ze ktos moze zna jakis dobry, polsi serwer. A przynajmniej administrowany przez ludzi z naszego kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×