Skocz do zawartości
ogamer

Whmcs Polski Lang

Polecane posty

Gość GrandBB

crazyluki, dzięki za info ale to podsunęło mi lepszą myśl ;) Aby zmienić szybko kodowanie (np: w cPanel) można otworzyć plik polish.php za pomocą "Edytora Kodu" Ctrl+A -> Ctrl+C, wybieramy z listy u góry kodowanie iso-8859-2, klikamy na Open (Otwórz), pojawiają się krzaczki. Wciskamy: Ctrl+V , klikamy na Save (Zapisz).

 

No i mamy Polski LANG po stronie PA bez krzaczków z kodowaniem: iso-8859-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh przesłałem ci plik a ty już rozwiązałeś problem choć w moim przypadku po prostu w phpdesigner wybieram plik kodowanie pliku - konwertuj do ANSI - wybieram ISO European 888 blablabla ;) no ale wiadomo co program to program, pewnie w Adobe Dre... też jest taka opcja. Przy następnej aktualizacji obiecuję - dorzucę do paczki także ISO.

 

Tymczasem koloruję panel klienta pod kolorystykę strony ;p http://www.square-host.pl/panel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Skoro już tak rzucamy się spolszczeniami to dla wytrwałych wrzucam PEŁNE SPOLSZCZENIE dla: iso-8859-2.

 

1. Panel Admina - wersja od Łukasza.

2. Panel Klienta - moja wersja.

3. Szablony Email - moja wersja.

 

No i ja też chcę PLUSA ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablony e-mail plusik bo tym mało kto się dzieli ;) Ja się też nie podzielę bo przetłumaczyłem po swojemu i tłumaczenie raczej nikomu się nie spodoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Patrząc z perspektywy czasu, gdy byłem jeszcze troszkę MNIEJSZY :P to za wszystko trzeba było od ludzi łuskać jakąś kaskę... Ale powiem osobiście od siebie, że teraz gdy założyłem działalność "dawne dogmaty" przestały być ważne, nie gonię za kasą (choć to powinien być priorytet :) ) jednak teraz jest zupełnie inaczej i jeśli chodzi o WHT to postaram się w miarę możliwości udostępniać ludziom spolszczenia i dodatki do WHMCS za darmo (wykluczając mody innych autorów które wprowadzam w nowe API a także HRD, DotPay i inne...)

 

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jakub Morales, bo Ty wrzuciłeś stare spolszczenie, zaktualizuj WHMCS do najnowszej wersji i wrzuć plik: polish.zip do folderu whmcs/admin/lang, plik: Polski.zip do whmcs/lang no i jak chcesz mieć Email Templates po Polsku to dodajesz zapytanie w phpMyAdmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia -> Własne Pola Profilu Klienta: dodajemy pole i zaznaczamy "Wymagane Pole" oraz "Pokaż na zamówieniu" przynajmniej w wersji PL ;)

 

Jest wersja 4.4.2 WHMCS czy ktoś już zrobił aktualizacje ? Czy ktoś może przesłać mi plik lang admina? Bo mi się na razie nie śpieszy/nie chce a chciałbym zobaczyć czy dodali więcej linijek w tłumaczeniu bo w 4.4.1 zważyłem sporo braków.

Edytowano przez Łukasz Bobrowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia -> Własne Pola Profilu Klienta: dodajemy pole i zaznaczamy "Wymagane Pole" oraz "Pokaż na zamówieniu" przynajmniej w wersji PL ;)

 

Jest wersja 4.4.2 WHMCS czy ktoś już zrobił aktualizacje ? Czy ktoś może przesłać mi plik lang admina? Bo mi się na razie nie śpieszy/nie chce a chciałbym zobaczyć czy dodali więcej linijek w tłumaczeniu bo w 4.4.1 zważyłem sporo braków.

 

Aktualnie nasza firma używa spolszczenia które udostępnił user @GrandBB i wszystko śmiga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Spolszczenie zgromadziłem w jednym miejscu, obie wersje zawierają polski język dla:

 

* Zaplecze Administratora,

* Panel Klienta,

* Szablony Email.

 

Spolszczenie jest w dwóch różnych wersjach: Rachunki oraz Faktury.

W szablonach email trzeba zmienić tylko z Grand-Host na swoją nazwę Firmy.

Kodowania znaków są dwa: UTF8 (Rachunki) oraz ISO-8859-2 (Faktury).

 

Jeżeli będę miał więcej czasu to zrobię pozostałe 2 wersje kodowań.

 

Link: http://grand-host.pl/panel/downloads/12/Dodatki-WHMCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie zgromadziłem w jednym miejscu, obie wersje zawierają polski język dla:

 

* Zaplecze Administratora,

* Panel Klienta,

* Szablony Email.

 

Spolszczenie jest w dwóch różnych wersjach: Rachunki oraz Faktury.

W szablonach email trzeba zmienić tylko z Grand-Host na swoją nazwę Firmy.

Kodowania znaków są dwa: UTF8 (Rachunki) oraz ISO-8859-2 (Faktury).

 

Jeżeli będę miał więcej czasu to zrobię pozostałe 2 wersje kodowań.

 

Link: http://grand-host.pl...2/Dodatki-WHMCS

 

No ja pobrałem z wyższych linków tych co podales i pod utf 8 pokazują się krzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Trzeba zmienić w WHMCS główny lang: Ustawienia -> Ustawienia globalne -> Localisation -> System Charset.

 

Dla utf8 wpisujesz: utf-8

Dla 8859-2 wpisujesz: iso-8859-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrandBB a ty zmieniałeś coś w moim tłumaczeniu admina względem najnowszej wersji ?

 

Bo nie wiem czy aktualizować bo się sporo zmieniło w admin Panelu czy olać i poczekać na kolejną aktualizację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Łukaszu to były zaledwie drobne poprawki... Tam kilka zdanek których nie przetłumaczyłeś jak chcesz to sobie pobierz i zaktualizuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Panowie nowy więc panel admina tzn np:

Reports

 

Client Account Register Balance

w panelu admina nie mogę przetłumaczyć zrobiłem wszystko wg postów na forum i niestety nic Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Niektórych rzeczy nie da się przetłumaczyć. Pozostaje nam czekać do kolejnej aktualizacji WHMCS.

 

gregxp, wszystko masz opisane w temacie więc nie wiem co jest niejasnego. Dodam że wszyscy już wyczerpaliśmy każdą możliwą odpowiedź i bezsensem już jest pisanie o jakąkolwiek Pomoc jak WSZYSTKO JEST podane jak na talerzu.

 

Jeżeli pojawi się coś nowego to poprosimy Moderatorów o otworzenie wątku wtedy dodamy niezbędne pliki spolszczeń itp...

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×