Skocz do zawartości
Gość

[wirtualny] Hosting Z Shellem/shell_exec Bez Ograniczeń Na P2p

Polecane posty

Gość

Witam.

 

 

Poszukuję serwera, najlepiej w Holandii/USA z shellem lub chociaż z shell_exec i pythonem bez ograniczeń na korzystanie z usług P2P. Pojemność nie musi być potężna, chodzi tylko aby zmieścić się w kwocie max. 150zł/pół roku. Właściwie to zagraniczność jest niekonieczna, bardziej mi chodzi o brak restrykcji na P2P, gdyż zainteresowała mnie oferta insane, a tam niestety nic z tego ;). Nie chce pobierać nielegalnych materiałów zaznaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czymś takim nigdy nie zajedziesz daleko w jednej firmie.

Lepiej już zainteresuj się małym dedykiem w kraju gdzie nie ścigają aż tak bardzo tego typu działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możecie mi wierzyć, bądź nie, poniekąd na usługi takie jak p2p posiadam bardziej znaczny limit pobierania, aniżeli z www, stąd też chce sobie zrobić swoiste torrent2www, aby móc pobierać niezbędne mi rzeczy z torrenta prosto i szybko. I właśnie przede wszystkim o linuxy tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi wierzyć, bądź nie, poniekąd na usługi takie jak p2p posiadam bardziej znaczny limit pobierania, aniżeli z www, stąd też chce sobie zrobić swoiste torrent2www, aby móc pobierać niezbędne mi rzeczy z torrenta prosto i szybko. I właśnie przede wszystkim o linuxy tu chodzi.
Codziennie nowego Linuxa sciagasz, ze musisz sobie bramki torrentowe robic? ;)

Jak juz chcesz sciemniac, to przynajmniej zastanow sie zanim cos napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję serwera, najlepiej w Holandii/USA z shellem lub chociaż z shell_exec i pythonem bez ograniczeń na korzystanie z usług P2P. Pojemność nie musi być potężna, chodzi tylko aby zmieścić się w kwocie max. 150zł/pół roku.

Obawiam się, że raczej nie znajdziesz (pomijając może jakieś młodociane, allegrowe hostingi). Nie sądzę, żeby jakakolwiek poważna firma chciała się narażać np. na blokadę serwera w serwerowni dla 10 zł/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co pewnie torrentfluxa znalazł w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Linuxa i kilka innych rzeczy, bo na tym zarabiam, ale ogólnie chodzi o to, że nie ma wśród tego co ściągam żadnych najnowszych filmów, muzyki itp. itd.

 

p: też się zastanów zanim coś napiszesz

 

kisiek: Torrentfluxa to ja już znalazłem z rok temu i parę podobnych aplikacji, ostatnio jednak z pewnych względów zaczął mi on być bardziej potrzebny niż zwykle.

 

PS. T, pm(w nieco innej sprawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak do tych innych rzeczy to weź vps od xxl-web tam dziala p2p i torrentflux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, że nie ma wśród tego co ściągam żadnych najnowszych filmów

Pojęcie najnowsze filmy w polskim ustawodawstwie regulującym prawa własności i pokrewne nie istnieje.

p: też się zastanów zanim coś napiszesz

Wzajemnie

 

Myślę ze najlepsze dla ciebie będzie TO (Najlepszy serwer do hostowania nielegalnych materiałów) ewentualnie To

 

jak do tych innych rzeczy to weź vps od xxl-web tam dziala p2p i torrentflux

Prawo w Niemczech jest bardzo podobne do polskiego. Nie lubią nielegalność. Raczej kierunek Szwecja, Skandynawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Tomi tak jak już napisałem nie mam zamiaru korzystać do ściągania z nielegalnych plików. Skoro wiesz lepiej to polecam pracę jako jasnowidz, będziesz przepowiadał dostawcom co będą ich klienci robić na kontach...

 

Przeczytaj bardzo uważnie mój poprzedni post. NIE CHODZI mi o łamanie prawa w jakikolwiek sposób za pomocą torrenta. Jak tego nie rozumiesz to nie wypowiadaj się już w tym temacie na moją prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×