Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
.kml

Serwer Z Mozliwoscia Podpiecia Domeny Do Jedngo Katalogu ...

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje taniego konta hostingowego o pojemnosci co najmniej 1gb i transferem ok 10-20gb na miesiac. Interesuja mnie tylko oferty, gdzie mozna podpiac domene do jednego katalogu. Mysle ze cena powinna siegac do 20zl/m-c albo 50zl/kwartal. Nie interesuje mnie oferta cal.pl. Mam teraz tam obecnie wykupione konto i nie mam mozliwosc podpiecia domen do jednego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pan dokładniej wyjaśnic co to znaczy podpiąć jedną domenę do jednego katalogu?

Czy chodzi o podpięcie kilku domen pod jeden katalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pan dokładniej wyjaśnic co to znaczy podpiąć jedną domenę do jednego katalogu?

Czy chodzi o podpięcie kilku domen pod jeden katalog?

 

Zgadza sie. Chodzi mi o to zeby byla mozliwosc podpiecia np. 3 domen do jednego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie. Chodzi mi o to zeby byla mozliwosc podpiecia np. 3 domen do jednego (glownego) katalogu.

 

U nas jest to teoretycznie mozliwe ale praktycznie nikt chyba tego nie testował.

Panel dokona odpowiednich wpisów do konfiguracji - według mnie powinno działać jeśli w domenie podpiętej ustawi się ten sam katalog(subdomenę) bo u nas domeny podpięte działaja na zasadzie parkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria a praktyka to dwie rozne sprawy.

 

Niekoniecznie ;)

W praktyce powinno działać - proszę przetestować konto i będzie jasne - według mnie musi działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede zmienial dns'y domen, tylko po to aby to przetestowac? Bez sensu, okaze sie ze nie dziala i znow bede musial czekac az dns'y sie zaaktualizuja.

Jako admin to powinien pan wiedziec czy jest taka mozliwosc czy nie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem adminem ale powiedziałem przecież, że jest tylko nikt jej nie testował.

 

A teraz mogę panu powiedziec, że działa bo własnie przetestowałem ;)

 

A byłbym zapomniał. To co testowałem to podpinanie kilku domen do podkatalogu. Podpiecie wielu domen pod katalog główny to standard w większości hostingów - nazywa się to parkowaniem domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze jest parkowanie domen, ale pierwszym poscie chodzilo o podpiecie kilku domen do jakies pod katalogu tak jak pan to teraz napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ze jest parkowanie domen, ale pierwszym poscie chodzilo o podpiecie kilku domen do jakies pod katalogu tak jak pan to teraz napisal.

 

Obie metody działają - spokojnie można testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos ma inne propozycja?

 

IQ.PL - Serwer BASIC 1 GB 101,94 PLN netto / rok

 

Do jednego katalogu mozna podpiac dowolna ilosc domen.

Oferta promocyjna trwa do 05.08.2007

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IQ.PL - Serwer BASIC 1 GB 101,94 PLN netto / rok

 

Do jednego katalogu mozna podpiac dowolna ilosc domen.

Oferta promocyjna trwa do 05.08.2007

 

Pozdrawiam

 

Brak miesiecznych oplat, odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje taniego konta hostingowego o pojemnosci co najmniej 1gb i transferem ok 10-20gb na miesiac. Interesuja mnie tylko oferty, gdzie mozna podpiac domene do jednego katalogu. Mysle ze cena powinna siegac do 20zl/m-c albo 50zl/kwartal. Nie interesuje mnie oferta cal.pl. Mam teraz tam obecnie wykupione konto i nie mam mozliwosc podpiecia domen do jednego katalogu.

Zapraszam do skorzystania z naszej promocyjnej oferty dla użytkowników WHT. Za 59 zł + VAT rocznie może Pan otrzymać aż 1 GB przestrzeni i aż 20 GB transferu miesięcznego przy braku innych limitów. Szczegóły promocji w sygnaturce. Natomiast w cenie 25 zł + VAT za 3 miesiące mogę zaproponować serwer wirtualny Biznes Mini z 2 GB przestrzeni i aż 33 GB transferu miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×