Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
freak

Problem Z Wine Na Debianie

Polecane posty

wzielismy z kumplami serwer pod torrenty :lol: mamy zalozone 3 konta shell i chcielibysmy odpalic kazdy na swoim koncie utorrent ktory jest pod winde ... 1 mozemy odpalic ale na koncie root tylko , jak lacze sie przez zdalny panel na konto uzytkownika to nie chce sie uruchomic przez wine utorrent, wyskauje zeby otworzyc za pomoca i nie moge nigdzie znalezc wine lub zapisz jako :/ nie wiem co mam zrobic zeby to sie udalo ... prosze o pomoc :D z gory wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej użyć ctorrenta ?

 

wlasnie nie mam teraz rtorrent ale chce opdalac utorrent, nie wie ktos jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście używam rtorrenta :> Ale odpaliłem sobie ostatnio torrentfluxa dla testów :lol: i jednak lepszy jest rtorrent. Po pierwsze mniej zasobów zabiera. Kosmicznie prosta konfiguracja i instalacja :) Osobiście sam zastanawiałem się jeszcze nad utorrentem :D może dziś po testuje i zobacze :>

 

Możesz napisać w jakiej firmie kupiłeś serwerek ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, netdirect nie pozwala na uruchamienie ŻADNYCH torrentów. Wiem bo się pytałem czy można odpalić torrenta z jakimś iso linuksa albo czymś innym legalnym i mówili że nie ma takiej możliwości :lol: Szkoda że maila skasowałem to byś zobaczył ale nie będę 3 miesiące starych maili przechowywał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze tak pisza , ale nawet nie wiesz ile ludzi u nich juz ma serwery pod torki i jakos nie protestuja .... narazie mam problem z odpalenie tego uT pod swoim kontem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi, jest umowa i regulamin - podpisując umowę zgadasz się na jej warunki ( a przed podpisaniu umowy zostałem poinformowany że torrentów nie akceptują więc nie uruchamiam bo też nie mam po co )

 

To nie mój serwer :lol: Jak chcesz rydykować to rydykuj :)

 

Ja tam w takich rzeczach nie będę pomagał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux to nie pisz nic jak nie chcesz pomoc , nie zadalem pytania czy tam mozna miec torrenty czy nie tylko cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zalozone 3 konta shell i chcielibysmy odpalic kazdy na swoim koncie utorrent ktory jest pod winde ... 1 mozemy odpalic ale na koncie root tylko

Możesz napisać trochę bardziej składnie o co chodzi?

Wzięliście serwer na linuksie, z dostępem do roota po to aby uruchamiać wine? Jestem w szoku :-)

Co to znaczy?

jak lacze sie przez zdalny panel na konto uzytkownika to nie chce sie uruchomic przez wine utorrent

Jeśli już jest taka potrzeba to uruchamiam sobie programy pod wine na zdalnej maszynie normalnie przez ssh i xforwarding.

Albo uruchom tam jakieś vino/tightvnc i łącz się normalnie do sesji xsów dla każdego usera osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dokladnie po to wzielismy serwer zeby tylko odpalac program utorrent pod wine :lol:

 

wlasnie chodzi mi o takie laczenie sie przez vnc lub cos podobnego dla kazdego uzytkownika osobno zeby kazdy mogl odpalic swoj utorrent, ale za nic nie moge tego zrobic zawsze laczy mnie jako root i pokazuje pulpit a chce zeby pokazywalo moj katalog...

moglby ktos to wytlumaczyc troche dokladniej co trzeba zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×