Skocz do zawartości
yacenty

Da: License Has Expired

Polecane posty

Hej

kupilem od jednego z forumowiczów licencje na DA, jakis czas - pare miesiecy chodzilo OK,

dzis na kazdej domenie mam puste strony a jak sie zalogowalem na panel to mam: License has expired

co to jest? czyzby koles nie oplacil licencji czy co?

 

jak moge szybko sie tego syfu pozbyc? ludzie chca mi leb urwac ze usługi nie działaja :lol:

 

z góry dzięki za pomoc

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś licencję od usera "rusel"?

Jeżeli tak to poczytaj sobie wątki na jego temat na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tym "panu" juz slyszalem. pytanie jednak jest postawione co jest u mnie nie tak? sprzedawca zrobil mnie w trabe czy co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież jasno pisze, że licencja Ci wygasła więc skontaktuj się ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare miesiecy chodzilo OK,

.. gdyz pewnie licencja byla wykupiona na pare miesiecy .. a jak wplacal co miesiac kase za licencje to poprostu nie zaplacil. Z tego co wiem to zazwyczaj za jakies 400 - 300 zzł mozna kupic licencje dozywotna ( to chyba jakies 30 lat ?? - tak slyszalem ) wiec jak kupiles dozywotnia licencje to poprostu zostales zrobiony w konia <_< no chyba ze wykupiles na okreslona ilosc miesiecy licencje.. choc sie nie oplaca gdyz na dedyka miesiecznie chyba licencja kosztuje cos kolo 30 zł ? wiec jesli twoj hosting ma byc dluzej niz kila miesiescy dluzej oplaca sie bardziej kupowac dozywotnia licencje .. taniej wychodzi i potem zwraca sie .

Nic innego jak maila na pisac do goscia ktory ci sprzedal licencje ... lub podpic do kogos kto sprzedaje licencje DA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojemu koledze ktory kupywał od tego samego goscia licencje direct admina stało się tosamo

koles nieodbiera telefonów etc. wiec chyba zrobili cie w * jak nic

poszukaj adresu moze bedzie prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki sytuacja połowicznie rozwiazana - padaka usług miała miejsce z powodu mojego błedu przy updacie do php 5.2.2 - dziwne tylko ze wczoraj działało a update robilem o 11 :(

co do licencji dalej mam expired <_ czekam na moska az odpowie bo jak razie tylko smska dosta ze bedzie wieczorem>

chyba jednak nie bede oszczedzal i kupie licencje bezposrednio w DA, fakt ze bedzie jakies 2 razy drozej no ale...

 

dzieki za slowa otuchy,

pozdrawiam

 

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bartek24m Ciebie kultura na forum nie obowiązuje?

Może jednak opanujesz swój język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×