Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
simka

Serwery W Uk

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Szukam dobrego serwera o przyzwoitej cenie na terenie Wielkiej Brytani badz firmy polskiej ktora udostepnia konta z UK adresem IP

 

Przeszukalem google jednak malo znalazlem na temat takich serwrow i opini internautow..

 

jezeli ktos posiada takie konta to bede wdzieczny za rade..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.unitedhosting.co.uk - nie korzystalem nigdy, ale opinie maja rewelacyjne. Czytajac ich strone, tez mam wrazenie, ze sa rewelacyjni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko nie za bardzo rewelacyjne ceny.. "głupie" Strato / netdirekt biją ich raczej.. no i bliżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trudno znaleść coś w UK z podobnymi cenami do netdirectku :) Inna waluta tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - nie wiem czy czytasz o co sie ludzie pytaja... Jesli tak to nie wiem po co sobie nabijasz glupie posty. Zeby forum bylo na wysokim poziomie trzeba przede wszystkim zwalczyc dwie rzeczy. Zbedne offtopici!! Zabieranie glosu na sile. Nie mam nic do powiedzenia, ale i tak powiem...

 

A co do samego unitedhosting. Nie wiem, ktora z firm typu netdirekt ma mailfoundry. To urzadzenie jest najlepsza przeszkoda dla spamu. Niestety sporo kosztuje. A to sie odbija na cenach kont. Poza tym dobry sprzet. Bardzo wysoki uptime. Dobre parametry. Tanio nie jest. Ale jakbym bral hosting w UK to chyba wlasnie tam.

 

EW. www.a2b2.com - mozna miec UK Location.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×