Skocz do zawartości
Gr4nd

Szukam Serwera

Polecane posty

Interesuje mnie przedewszystkim serwer z 100/100 mbitów Full Duplex,

dysk conajmniej 300 gb,

ram 1 gb,

procesor: 2 ghz

Limit transferu: ładnie bym patrzył gdyby go nie było, natomiast jeśli już jest - możliwość dokupienia kolejnego limitu za niewielką opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Twoje parametry :) 100 mb lacze :) moejmy nadzieje ze nie p2p xD

Bo bedzie ci latwo zapchac transfer ...

Niemieckie serwerownie odpadaja ... poniewaz u nich 1 tb - 100 mb a pozniej 1,00001 tb i juz 10 mb

Co bym mogl zaproponowac .... leaseweb.com

 

Pozdr jak sie dowiem ze masz fundusze do :) 1 k to dam ci cala liste ;p

 

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Sempron 3100

1GB RAM

2 x 200GB HDD

Transfer: 100MBIT

Instalacja : 99 zł netto

Abonament : 899zł netto

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się. Mam tylko mniejsze wymagania:

 

Minimum 30GB dysk

Minimum 500GB transferu (przy co najmniej 15mbit łaczu)

512ramu

 

Mile widziany VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o tej firmie: http://www.giga-international.com/angebote.php ? Jestem zainteresowany kupnem, dlatego zbieram opinie na ich temat.

 

Ja miałem u nich dwa serwery "XL" przez jakieś 4 miesiące i muszę przyznać że w sumie przy dosyć niskiej cenie działały całkiem nieźle. Dziwny był natomiast support pod tym względem, że nigdy nie wiadomo kiedy ich zastaniasz - czasem będą i o 19, czasem dostaniesz odpowiedź na maila prawie od razu w weekend, aż tu nagle kiedy jest najbardziej potrzebny nie będzie ich w ogóle pomimo że jest środek tygodnia w południe :lol: Poza tym zwróć uwagę że nie ma możliwości hard reboota, chyba że zamówisz sobie za 10E/miesiąc... a normalne rebooty można zamawiać notabene tylko w supporcie, który jaki jest już powiedziałem. Generalnie najgorszą sprawą jest właśnie brak jakiegolwiek rescue panelu czy czegoś takiego - wszystko trzeba zamawiać u nich, co z koleji za każdym razem kosztuje jakieś 30EUR i trwa długo, tak więc jeżeli masz tendencję do wyłączania ssh-a to radzę uważać :)

 

Aha, a co do angielskiego - dogadasz się co prawda, ale parę razy trafiłem na takich, którzy w supporcie telefonicznym woleli żebym wysyłał maile, przez co opłata nabita za rozmowę miedzynarodową szła na nic :)

 

Co do uptime - to co ja na nich robiłem nie wymagała 100% uptime'u, ale tak jak sprawdzałem ich działanie to nie zdarzyło mi się chyba żeby serwer się zrestartował albo coś takiego, parę razy tylko zaobserwowałem (tak powiedzmy max raz na miesiąc) przerwy samego łącza jakieś półminutowe czy coś takiego.

 

Co do łącza - nigdy nie testowałem jego prędkości (21mbitów to chyba był max co używałem :) ), ale co do pingów to jest w miarę dobrze, chociaż jeżeli byś chciał robić jakiś hosting np. gier to chyba nie byłby to dobry wybór, bywają dni gorsze i lepsze, z tymże o ile do takiego tp jest zawsze koło 50, to np. do chello podobno jest fatalnie, słyszałem o pingach rzędu 500ms - nie testowałem tego, więc nie chce tu nic przesądzać.

 

No i zachęcający jest nielimitowany transfer.

 

I to chyba tyle :) Mam nadzieję że opinia pomocna.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie przedewszystkim serwer z 100/100 mbitów Full Duplex,

dysk conajmniej 300 gb,

ram 1 gb,

procesor: 2 ghz

Limit transferu: ładnie bym patrzył gdyby go nie było, natomiast jeśli już jest - możliwość dokupienia kolejnego limitu za niewielką opłatę.

 

Ja polecam http://www.hetzner.de/ DS 5000

 

AMD Athlon 64

3700+

2 GB DDR400 RAM

1 TB na laczu 100 mega potem masz 10 mega bez limitu ale mozesz tanio dokupic transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście coś o tej firmie: soursense.eu/Ignac ? Ponieważ złożono mi interesującą propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słyszeliście coś o tej firmie: soursense.eu/Ignac ? Ponieważ złożono mi interesującą propozycje.

Oferta b.ciekawa, ale skoro jeszcze nie weszli na rynek, to trudno, zeby ktoś miał styczność z ich uslugami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam unich serwer i wziołem trochę po omacku wszystko ok admin mi wszystko pomógł zapłata za zaliczką tylko teraz pad na 5 dni

- dostałem odpowiedź dopiero po tych 5 dniach

Ale zato za jeden miesiądz nie płace dlatego polecam chociasz nieweim czy napewno wszystko bedzie ale raczej tak Jak coś toodrazu faktura a miała strona ich jest http://stepniak.us/portfolio/classic/onas.html

jak cos to jest w przygotowaniu

Pozdrawaiam i polecam @Iganc to własciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Po przekroczeniu 1000GB transferu w miesiacu lacze zostaje ograniczone do 100 mbit/s

 

za 250 zł łącze 100 mb/s

to chyba troche dziwne :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×