Skocz do zawartości
arta

Hosting Taki Jak Darmowy, Tylko że...

Polecane posty

Właśnie :) Prowadzę malutką, domową stronę i dotychczas w 100% wystarczał mi darmowy serwer. Teraz potrzebuję także serwera o małych wymaganiach (pojemność itd. taka jak na zwykłych, darmowych serwerach), tylko że bez żadnych reklem, z obsługą PHP, bez żadnych kont e-mail, nie zbyt wybajerzonego, a co za tym idzie nie takiego drogiego. Nie znam się zupełnie na tym, dlatego proszę Was o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Serwer o podstawowych parametrach takich jak 500MB pojemności dyskowej oraz 2GB transferu miesięcznego za jedyne 35zł rocznie netto spokojnie spełni Pańskie oczekiwania.

 

Zapraszam do zapoznania się z pełną specyfikacją serwera typu CLASSIC na naszej stronie MasterNET.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres email info@masternet.pl lub telefonicznie.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dedyka :) <joke>

 

Insane.pl - dobra opcja dla ciebie, za 30,5 zł rocznie masz niezłe parametry i dobrą firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję plan mini w www.prohost.pl 100mb dysku i 2gb transferu za 25zł netto na rok.

Serwer znajduje się w Gdańsku. Zapewniamy całodobową pomoc techniczną - z czasem odpowiedzi poniżej 5ciu minut.

 

Opis planu znajduje się tutaj:

http://www.prohost.pl/hosting.php?spt=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) Prowadzę malutką, domową stronę i dotychczas w 100% wystarczał mi darmowy serwer. Teraz potrzebuję także serwera o małych wymaganiach (pojemność itd. taka jak na zwykłych, darmowych serwerach), tylko że bez żadnych reklem, z obsługą PHP, bez żadnych kont e-mail, nie zbyt wybajerzonego, a co za tym idzie nie takiego drogiego. Nie znam się zupełnie na tym, dlatego proszę Was o radę.

Proponuję serwer wirtualny Home Mini. 250 MB przestrzeni i ponad 8 GB transferu miesięcznego za jedyne 25 zł + VAT rocznie. Dostępna także opcja płatności sms-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

`T` - przecież napisałem post wyżej o insane.pl :)

 

Insane.pl - dobra opcja dla ciebie, za 30,5 zł rocznie masz niezłe parametry i dobrą firmę

 

Po co się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`T` - przecież napisałem post wyżej o insane.pl :)

Po co się powtarzać :)

Zrobiłeś to chyba w międzyczasie pomiędzy tym, jak otworzyłem okno edycji, a pomiędzy tym, jak wysłałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exe Dzisiaj, 14:20

T Dzisiaj, 14:32

 

12 minut pisania :) Ale to nie zmienia faktu że insane.pl to dobra firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut pisania :)

Mało tego, pamiętam, że odpisywałem pod postem Adriana (!). Nie wiem jak to się stało, może otworzyłem wcześniej tą podstronę, a potem nie odświeżyłem przed odpisywaniem. Zresztą wszystko jedno, bo robi się z tego 100% off-topic. :)

 

Ale to nie zmienia faktu że insane.pl to dobra firma :)

Dzięki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×