Skocz do zawartości
Gamsiu

Koniec Promocji Na Domeny .info ?

Polecane posty

Witajcie,

 

Godaddy 1.99$ + haracz icann 0.20$ odnowienie 9,99$ + 0.20$ icann

OVH - 12zł (14,66zł brutto) odnowienie 19,99zł netto czyli tak jak wcześniej

 

Czy domeny zarejestrowane promocyjnie w OVH lub Godaddy są trzymane jakąś lojalką?

 

Czy ktoś teraz rejestruje taniej domeny .info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dajcie spokój... o co płacz? o co wątek? płaczecie bo dycha wte, we wte jest problemem? phhh.. to jak cenicie swoje serwisy i domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój... o co płacz? o co wątek? płaczecie bo dycha wte, we wte jest problemem? phhh.. to jak cenicie swoje serwisy i domeny?

 

Gdyby chodziło o jedną domene czy nawet o dziesięć domen to by nie było płaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde ... dla mnie to by nie byla zadna strata... :) ale chyba nie znajdziesz taniej na razie za odnowienie :> :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ... dla mnie to by nie byla zadna strata... :) ale chyba nie znajdziesz taniej na razie za odnowienie :> :)

 

Ja mam okazję odnawiać wszystkie globalki + eu za 24,40 PLN. Gdzie? -> www.EuroDNS.com (tylko nie patrzcie na ceny ze strony, skontaktujcie się z nimi i pokażcie ile domen naprawdę rejestrujecie - nie musi to być 1000, ale dla 2 domen takiej ceny na pewno nie dostaniecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okazję odnawiać wszystkie globalki + eu za 24,40 PLN. Gdzie? -> www.EuroDNS.com (tylko nie patrzcie na ceny ze strony, skontaktujcie się z nimi i pokażcie ile domen naprawdę rejestrujecie - nie musi to być 1000, ale dla 2 domen takiej ceny na pewno nie dostaniecie).

 

To szału nie ma;)

 

Tansfer/odnowienie w OVH głobalnych i eu kosztuje 24,39zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem. Informacja być może będzie ważna dla niektórych osób, więc podbije temat.

 

Kończy się promocja na .info w Godaddy

 

Get the domain that's redefining the global standard for finding information on the Web! Register your own .INFO domain now for just $1.99* (reg. $9.99) for the first year and SAVE 80%! But this offer expires midnight (Pacific Time) August 10, 2007, so order now at GoDaddy.com or call 1-480-505-8821.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×