Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Konta Ftp Nie Mylic Z Www

Polecane posty

WItam.

Ostanio jestem zmuszony znalesc konta ftp na backup danych. Nie chce wykupywac calego serwera gdyz jest to mi nie potrzebne  pojemnosc konta ftp to gora ale to max jak narazie 2 giga.  Transfer hmm w sumie tylko potrzbny na upload codzieny konta backup. Ewentualnie czasami Download backupa. Na serwerydedykowane znalazlem backup ftp ale czytajac opinie o ich firmie boje sie co kolwiek co tam kupowac. Czy moze znacie jakies serwery ftp na ktorych mozna zrobic backupa. Dodam ze backup jest robiony automatycznie z poziomu DirectAdmin wiec oczywiscie ja tego nie wgrywam ;] Interesuje mnie stabilne kont ftp.

Ps. z gory prosze nie podawac serwerow ftp na tak zwany download masowy, gdyz nie sa mi takie konta ftp potrzebne, gdyz tam wylaczonie bedzie. Aktualnie backup mam podzielony na 3 czes

i , czyli konta sa podzielone na przedzialy 

i troche kont uploduje sie tu troche tam i troche tu. Troche to dziwne dzielic konta backup na trzy i wyslac na 3 inne konta, ale jestesm zmuszony do tego gdzy moje aktualnie konta ftp sa za male :) i dlatego to tak uff podzielone. teraz szukam jednego a konkretnego serwera ftp na backup.

 

Z gory dziekuje za jakies oferty.  Dodam ze aktualna cena za 3 serwery ftp to okolo 7 zł ladownosc razem okolo 800 MB. Chce kupic juz ten 2 gigowy serwer by mic "spokoj" przez jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie 2gb x 30 = 60gb na miesiąc.

 

Gdzie ten ftp ma stac?

 

Jeśli w polsce to pewnie coś za 600zł/rok patrząc na transfer.

 

Zagranica to zależy ale 10gb bez limitu transferu można za 60$/rok kupić do backupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gory dziekuje za jakies oferty. Dodam ze aktualna cena za 3 serwery ftp to okolo 7 zł ladownosc razem okolo 800 MB. Chce kupic juz ten 2 gigowy serwer by mic "spokoj" przez jakis czas.

Mógłbym takie konto 2 GB zaproponować za 59 zł + VAT rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×