Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktos wie cos na temat ich serwerow, jak czesto robia backup itp? Testuje obecnie ich oferte i mi sie bardzo podoba... ale fajnie wiedziec czy robia backup... pewnie robia... ale...

Jutro zadzwonie i sie zapytam, jednak moze ktos cos wie :)

 

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos wie cos na temat ich serwerow, jak czesto robia backup itp? Testuje obecnie ich oferte i mi sie bardzo podoba... ale fajnie wiedziec czy robia backup... pewnie robia... ale...

Jutro zadzwonie i sie zapytam, jednak moze ktos cos wie :)

 

Dzieki

 

Napisz jak często robią backup, bo sam jestem ciekaw. Jestem ich klientem od 2001 albo 2002r nawet dobrze nie pamiętam. Bardzo dobry hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawa oferta jak na serwery w polsce ;] Chyba sobie kupię :)

 

A ma ktoś może monitoring uptime ich ?? :> jak tak to zarzuć ktoś tutaj albo mi na pm :> z góry thx :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jak często robią backup, bo sam jestem ciekaw. Jestem ich klientem od 2001 albo 2002r nawet dobrze nie pamiętam. Bardzo dobry hosting.

 

Moze jutro sie uda... niestety nie wyrobilem sie do 16... a wtedy zamykaja BOK. Niestety najczesciej wieczorem pracuje nad stronami...a BOK zamykajacy o 16 to duzy minus, choc serwery risp dzialaja fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem że to nie BOK itd. Ale posłałem 2 tyg temu dwa "Techniczne" pytania odnośnie ich serwerów, opcji na serwerach, uptime, itd. i nie dostałem ani razu odp... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Since: November 6, 2006Outages: 14Total Uptime: 99.646%

 

w roku 2007 99.811%

w tym miesiacu 99.843%

To dane maszynki www/ftp i chyba sql

 

shell: 15:07:23 up 55 days, 1:55, 0 users, load average: 0.24, 0.16, 0.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2006-12-18 - Przenosiny serwerów

W związku z fizycznym przeniesieniem serwerów z Czech do Polski, nastąpi kilkunastogodzinna przerwa w świadczeniu usług. Przerwa rozpocznie się 21 grudnia 2006 r. po godzinie 23:00. Jeżeli podczas przenosin nie wystąpią żadne nieplanowane zdarzenia, serwery rozpoczną pracę 22 grudnia 2006 r. w godzinach przedpołudniowych.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o maila na adres biuro@risp.pl

 

- RISP.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób korzystających z usług w RISP.pl

 

 

Chciałbym zapytać o pakiet konto SMART plus. Czy w tej ofercie zapewniają oni, tj. przydzielają dla danego konta własne IP i połączenia SSL,

Interesuje mnie jeszcze to ile można zaparkować pod ten pakiet domen i czy wyżej wymienione konto obsługuje:

- cykliczne uruchamianie skryptów (CRON),

- możliwość umieszczania skryptów CGI, PHP4, PHP5, Perl, Python oraz

- mechanizm dynamicznego generowania stron - SSI

- no i czy jest moduł phpMyAdmin

 

No i czy istnieje możliwość przetestowania konta, bo z ich strony to wprost nie wynika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risp.pl kończy działalność. Klienci dostali maile, na stronie firmy też jest komunikat.

 

7 lat z tą firmą i nawet nie wiem gdzie się przenieść. Mało kto oferuje konta SSH i dobry hosting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był naprawdę dobry hosting.

 

Zapalmy znicze.

 

[`][`][`]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[']

 

Siedem lat tam miałem konto, a właśnie bawię się lftp, bo abonament wygasa mi już jutro. ;) Podobno właścicieli Risp.PL można prosić o alias pocztowy na starym mailu w domenie @risp.pl .

 

Przeniosłem się do Prohost.pl , ceny podobne. Na jakość nie narzekam, jednak mam tam konto ledwie miesiąc i za wcześnie na jakąś głębszą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ;)

Moj pierwszy hosting...

Najpierw insane, teraz risp. Ciekawe ktora firma nas jeszcze zaskoczy. Czy faktycznie firmom istniejacym ladnych pare lat tak ciezko poradzic sobie z rosnaca konkurencja w tym biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×