Skocz do zawartości
yenox

Stabilny Hosting Na Mały Portal

Polecane posty

Witam

 

Poszukuje hostingu dla mojego portalu.

Potrzebuje około 3-5 gb pojemności oraz ok. 30 gb transweru miesięcznie.

 

Zastanawiam się nad Kei.pl - ich promocja jest bardzo atrakcyjna, lecz odstraszają mnie koszty dodatkowego transweru. Za 150 zł rocznie miałbym 25 gb transweru miesięcznie... A kolejne 10 to koszt 99 zł...

 

Jest też superhost.pl - tam mam aż 50 gb trafficu za 149 zł (w promocji)

 

Zależy mi na szybkości działania serwera, stabilności oraz jak najlepszej obsługi technicznej. Najlepiej gdyby posiadał Cpanel, aczkolwiek inny panel również szybko postaram się opanować;)

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że się po jakimś czasie jeszcze bardziej rozrośnie - tak szkoda mi będzie 99 zł np. co miesiąc, jeżeli będę potrzebował miesięcznie te 35 gb transweru. W moim aktualnym hostingu 10 gb kosztuje ok 35 zł i można dokupować po 1gb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na SISCO.COM.PL w pakiecie ECONOMIC możesz miec znacznie więcej trafiku miesięcznie, a cena przystępna, poza tym - dla uczestników Forum zawsze negocjowalna. Platforma wyróżnia się wysokim poziomem niezawodności, oczywiscie jest okres testowy. Wszystko działa na markowym sprzęcie IBM'a. Zapraszam do testowania, w razie pytań jestem do dyspozycji pod mailem: artur.pajkert@sisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 150 zł rocznie miałbym 25 gb transweru miesięcznie

Bzdura. Powinno być Za 150 zł w pierwszym roku miałbym 25 gb transweru miesięcznie a w następnym tyle samo tylko, że za 300 PLN. Czy ty w ogóle czytasz regulaminy promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o pierwszym roku. Stronka nie jest aż tak duża zebym nie mógł się przenosić raz do roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka nie jest aż tak duża

 

To założę się, że i tak nie wykorzystasz chociażby 15GB transferu / mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest 18 gb - z wyłączonym downloadem. Więc zakład przegrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może więc NetEasy lub coś z oferty OVH? Maja tam duże transfery.. ot tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje hostingu dla mojego portalu.

Potrzebuje około 3-5 gb pojemności oraz ok. 30 gb transweru miesięcznie.

 

Zastanawiam się nad Kei.pl - ich promocja jest bardzo atrakcyjna, lecz odstraszają mnie koszty dodatkowego transweru. Za 150 zł rocznie miałbym 25 gb transweru miesięcznie... A kolejne 10 to koszt 99 zł...

 

Jest też superhost.pl - tam mam aż 50 gb trafficu za 149 zł (w promocji)

Proponuję przetestować serwer Biznes u nas. Za 199 zł + VAT rocznie (to nasza normalna cena bez promocji) otrzyma Pan aż 5 GB przestrzeni i 66 GB transferu miesięcznego.

 

Mógłbym też zaproponować indywidualną ofertę. Na przykład 3 GB przestrzeni i 50 GB transferu miesiecznego za 149 zł + VAT rocznie (to także normalna cena bez promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×