Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pokoleniex

Hosting Dla Moich Potrzeb

Polecane posty

Witam,

Chcialby prosic o polecenie jakis hostingow wedlug moich kryteriow.

A wiec po kolei co dla mnie najwazniejsze. Najbardziej to liczy sie dla mnie transfer, najlepiej jakby bylo go powyzej 100 GB na miesiac. Miejsce ok 1 GB niezbyt istotne. Bazy danych mysql. Mozliwosc podpiecia domen itp, tak jak na normalnym hostingu. Moze to byc zagraniczny hosting. Oczywiscie najlepiej jakby cena byla jka najmniejsza. Mysle ze tak 300-400 na rok. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak za granicą to np. DreamHost ze zniżką za pierwszy rok 62zł, potem 320zł. Transfer 1,5TB na miesiąc (rośnie o 64GB co miesiąc), przestrzeń 150GB (rośnie o 4 na miesiąc). Jest to jeden z nielicznych hostingów w którym konto rośnie wraz z rozwojem twojego serwisu :lol:

 

2. W Polsce za taką cenę będzie Ci trudno coś znaleźć. Np. http://neteasy.pl/ ale tam 90GB, cena ~30zł na miesiąc ale to poniżej twoich 100GB a znając życie jak teraz potrzebujesz 100GB to za parę miesięcy będzie to 120GB czy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak napisał że potrzebuje około 1 GB i 100 GB transferu niech wyśle pm do przemka i będzie wiedział co i jak :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje forum nie stoi na skrypcie przema, bo chyba o to ci chodzilo. Chociaz nie wiem tak do konca o co ci chodzi. Korzystam z ipb. A tyle transferu potrzebuje poniewaz mysle przyszlosciowo. Na chwile mam zuzyte 7 GB transferu. A mysle ze do konca miesiac jak tak dalej pojdzie to bedzie to ok 40 GB. A wiec zeby miec jakis zapas potrzebuje duzego transferu, ktorego zuzycie moze rosnac nawet kilkukrotnie w nastepnych miesiacach. No i planuje jeszcze dodanie kilku stron. Tak wiec czekam na jakies propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm za taką cenę to raczej nieznajdzesz takiego transferu a ten co ci podałem to masz 50gb na miesiądz a jak niebedzi ci wystarczyło to myślę że możesz pogadać z panem @Arturem i napewno coś ci doradzi arturpajkert@sisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za maly transfer, juz dostalem od nich propozycje.

Ale napisałeś do nich osobiście przedstawiając swoje potrzeby? Wiem że firma jest bardzo elastyczna i jest w stanie przygotować ofertę indywidualnie dla klienta.

 

Duży transfer jest generalnie dostępny dla dużych kont, choć najczęściej dostępne są transfery transfery przedziału 25-50GB dla kont 5-10GB.

 

Tak czy inaczej sprawdź tą firmę: http://uk2.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chyba ulokuje sie na dreamhoscie, szczegolnie ze na jednej stronie mam prawie sam ruch z poza polski, a ona bedzie najwiecej transferu zuzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialby prosic o polecenie jakis hostingow wedlug moich kryteriow.

A wiec po kolei co dla mnie najwazniejsze. Najbardziej to liczy sie dla mnie transfer, najlepiej jakby bylo go powyzej 100 GB na miesiac. Miejsce ok 1 GB niezbyt istotne. Bazy danych mysql. Mozliwosc podpiecia domen itp, tak jak na normalnym hostingu. Moze to byc zagraniczny hosting. Oczywiscie najlepiej jakby cena byla jka najmniejsza. Mysle ze tak 300-400 na rok. Z gory dziekuje za pomoc.

Zachecam do zapoznania sie z nasza oferta. W pakiecie za 299 zl + VAT rocznie (29 zl miesiecznie) otrzyma Pan 100 GB transferu miesiecznie, a w pakiecie za 399 zl + VAT rocznie (39 zl miesiecznie) 133 GB transferu miesiecznie. Nasza oferta jest bardzo elastyczna pod wzgledem wykorzystania transferu. Nie blokujemy kont po przekroczeniu limitu transferu, moze zuzyc go Pan niemal dowolna ilosc, wtedy waznosc konta uplynie po prostu proporcjonalnie wczesniej. Przykladowo, jesli zdecydowalby sie Pan na serwer Biznes Plus ze 100 GB transferu miesiecznego, a zuzyl 200 GB, to waznosc serwera uplynie dwukrotnie szybciej. Takie rozwiazanie jest bardzo korzystne, bo nie wymaga kupowania transferu "na zapas".

 

Jesli potrzebuje Pan tylko 1 GB przestrzeni, to mozna zaczac wrecz od serwera Biznes Mini z 2 GB przestrzeni i 33 GB transferu miesiecznego za 99 zl + VAT rocznie, a jego cena bedzie wzrastala proporcjonalnie wraz ze wzrostem wykorzystania transferu. Moze Pan takze w kazdej chwili zmienic profil uslugowy na wyzszy bez doplat (przeliczamy w takim wypadku pozostaly czas waznosci konta proporcjonalnie do róznicy w cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyraznie napisalem jaki transfer mnie interesuje. 33 gb to mi na 10 dni nie starczy.

Może naucz się czytać ze zrozumieniem? Chyba T napisał wyraźnie:

 

W pakiecie za 299 zl + VAT rocznie (29 zl miesiecznie) otrzyma Pan 100 GB transferu miesiecznie, a w pakiecie za 399 zl + VAT rocznie (39 zl miesiecznie) 133 GB transferu miesiecznie.

Gwarantują Ci transfer który chcesz za interesującą Cię cenę. Dodakowo dają Ci alternatywe że możesz kupić najmniejszy serwer z 33GB transferu miesięcznie a za dodatkowy potrzebny transfer (67GB) uiszczać dodatkową opłatę:

Jesli potrzebuje Pan tylko 1 GB przestrzeni, to mozna zaczac wrecz od serwera Biznes Mini z 2 GB przestrzeni i 33 GB transferu miesiecznego za 99 zl + VAT rocznie, a jego cena bedzie wzrastala proporcjonalnie wraz ze wzrostem wykorzystania transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×