Skocz do zawartości
Dominator

Problem Z Mailingiem W Dedyku

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie do doświadczonych WM. Każdy JEDEN mail wychodzący z mojego serva zostaje automatycznie przekierowany do spamu.. Co mam zrobić ? ip serva na zadnych blacklistach nie jest. Pisałem do supportu , to sie z gościem dogadać nie potrafie. Może panowie sie orientują ? Zmienić DNSY ? Jeśli tak to w jaki sposób ? Co polecacie ? Z góry dziekuje za podpowiedzi.

 

 

WHM 10.8.0 cPanel 10.9.0

CentOS 4.5 i686 - WHM X v3.1.0 -

 

WHM X v3.1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże to przez brak spfów, możliwe ze się mylę :P ale przypuszczam że tak może być :) U mnie odbijało maile u Ciebie mogą trafiać do spamu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Mam własną baze danych , emaili urzytkowników mojej strony. Chce im wysłać wiadomość masowo (ok.1000maili) z programu którego na codzień urzywalem na innych serwach do wysyłania . Potem dla przykładu loguje sie na cpanel i próbuje wysłać choć jednego maila i on tez ląduje w spamie... Mnie sie wydaje ze to moze być coś nie tak z dnsami , a nie chce grzebać w ustawieniach serva nie bedac tego pewnien .. i szukam pomocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ip serva na zadnych blacklistach nie jest.

@Tomi - może w końcu zaczniesz dokładniej czytać posty?

 

Może wyślij przykładową wiadomość, a na serwerze docelowym sprawdź jej nagłówki oraz logi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , więc wysłałem dzis maila o dziwo po 20 min doszedł i nie wylądował w spamie .. ( polski serv) , na gmailu odrazu w spamie ląduje .. juz nie chce nawet mówić ile czekam az wyśle on maile do 500 urzytkowników .. z czego 80% ląduje w spamie .. Ma ktoś moze jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło Ci do głowy, że mailing który wysyłasz a dokładniej jego zawartość jest po prostu uznawana za spam?

Natomiast to, że długo trwa dostarczanie 500 wiadomości to bardzo dobrze ze strony poczty docelowej.

Ciekawe czy Ty chciałbyś dostać jednorazowo dziesiątki wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mlocisz ciagle jeden serwer np. gmail a zakladam ze duzo osob z twojej strony posiada tam konto i w ciagu 1min wysylasz tam zalozmy z 500 maili to sadze ze on predzej czy pozniej sam Cie wsadzi na blacklisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×