Skocz do zawartości
fitykap

Przenoszenie ?

Polecane posty

Witam,

mam mam maly problem. Otoz mam domene, ktora jest zarejerstrowana w onlinenic.com i konczy sie za 2 dni. Zaplacilem za nia okolo 6 dni temu i nadal nie zostala przedluzona. Support pisze ze to troche potrwa, a ja sie zastanawiam dlaczeho.. mniejsza o to.

Moje pytanie brzmi:

czy jak mam ta domene zarejerstrowana w onlinenic.com to moge ja przeniesc do registerfly.net ?

Jak tak to jak to zrobic? I wtedy ile zaplace?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za dużo czynników.. przelew z Polski do USA? z jakiego banku, w jaki dzień, może w piątek, a dzisiaj poniedziałek, czyli dojdzie jutro / środa.. potem dzień i będzie zarejestrowana.. kto to widział wpłacać tydzień przed wygaśnięciem..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo czynników.. przelew z Polski do USA? z jakiego banku, w jaki dzień, może w piątek, a dzisiaj poniedziałek, czyli dojdzie jutro / środa.. potem dzień i będzie zarejestrowana.. kto to widział wpłacać tydzień przed wygaśnięciem..heh

Placilem chyba z PayPala albo eGolda (sa to banki internetowy) wiec kasa byla odrazu na ich koncie.

Nie moge sobie pozwoliz zeby domena nie dzialala chociaz przez jeden dzien, wiec wole zaplacic 2x ale miec spokoj!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się za to zabrać wcześniej albo wykupić z góry na kilka lat. W końcu nie musisz czekać do ostatniego dnia czy tygodnia.

 

Przenoszenie wygląda normalnie - musisz zapłacić wg cennika nowej firmy za przeniesienie + abonament. Tylko że skoro w poprzednim wypadku wpłata nie doszła na czas to jaką masz gwarancje że teraz dojdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się zrozumieliśmy. Wpłata doszła na czas, nawet za wcześnie można rzec.

Płaciłem z eGolda na eGold. Więc mam pewność, że kasa doszła pare milisekund po tym jak ją wysłałem. Wiem też, że odebrali ją, bo w panelu pisze, że jest już przedłużona, a tak naprawde nie jest.

W registerfly przedłużam w ostatnim dniu i jakoś zawsze jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie. Pisze ze domena przedluzona a tak naprawde nie jest. Dlatego chce zmienic rejerstratora:]

Wiem ale skoro twierdzisz że w registerfly.net nie ma problemów a onlinenic.com robi problem z zaksięgowaniem(?) Twojej płatnosci to jeszcze masz te 2 dni czasu na przeniesienie do registerfly.net (choć ja męczyłabym support bo są takie firmy którzy po prostu czekają do ostatniego dnia i dopiero wtedy dokonują przedłużenia - może więc niepotrzebnie się martwisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczytac o problemach registerfly:) ICANN oderbrało im akredytację, więc nie wiele tam zarejestrujesz. Globalki najlepiej rejestrowac w namecheap.com, ale to moja sub. opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×