Skocz do zawartości
patryk

9,90 Zł Za 9 Gb Miejsca I 90 Gb Transferu Od Net.easy

Polecane posty

lmale.jpg

Mamy już prawie miesiąc oficjalnej dzialałalności na karku i blisko setkę zadowolonych (mam nadzieję) klientów. Dlatego, z przyjemnością przyjmiemy następnych stu dla których mamy specjalną promocję - 9 GB miejsca i 90 GB w cenie 9,90 zl z VAT. Żadnej długoterminowej umowy i żadnych innych zobowiazań!

 

Cena 9,90 zl obowiązuje za pierwszy miesiąc uslugi. Potem opłata miesięczna wynosi cennikowe 31,84 zł z VAT (ze standardowym rabatem 10% dla naszych klientow).

 

Oczywiście po miesiącu testów można zrezygnować bez żadnych problemów i konsekwencji, jednak mam nadzieje, ze chetni na hosting zostana z nami na dlużej.

 

Co w skrócie daje net.easy oprócz 9 GB miejsca i 90 GB transferu? Między innymi PHP5 ze wszystkimi przydatnymi modułami (GD, Freetype, IMAP, PDO, SQlite itd), nieograniczona ilość baz danych, domen, kont email, wildcard, pełną kontrolę nad wpisami DNS czy też możliwość korzystania z własnych plików php.ini. Jednym slowem - wszystko czego potrzebujesz, choć może jeszcze o tym nie wiesz! ;)

 

Zapraszam gorąco, liczba kont w promkcji jest ograniczona do 100.

 

Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy podać kod easy990 przy zamówieniu!

 

 

Przykladowe serwisy u nas, dla tych, ktorzy chcieliby sprawdzic co i jak dziala:

www.xend.pl

www.grubo.net

www.uwagakomputery.pl

www.warsztatwoni.com

www.e-akwarystyka.pl

 

 

http://www.neteasy.pl - z nami wszystko jest łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzialem drugie konto za taka cene ;). Akurat mam duza stronke do przeniesienia z pewnego hostingu i postawie sobie ja u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neteasy.jpg

 

To chyba samo za siebie mowi

 

edit:

 

Juz jest OK. Widocznie musialem trafic na jakis maly pad na laczach czy cos w tym stylu.

Ja mam trase przez ocean wiec na wysokosc pingow bardzo nie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to nic nie mowi :-)

strony chodza super.

to chyba samo za siebie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie neteasy ma zawsze niskie czasy odpowiedzi.
U carlos'a tez. Raczej chodzilo mu o 'destination unreachable' ;)

 

Natomiast co do samej 'promocji' to dlugo sie zastanawialem czy skomentowac ja czy nie.

 

Szczerze mowiac nie mam pojecia co pokusilo net.easy, zeby takowa zrobic, ale jak widze firmy, ktore oferuja pierwszy miesiac za X, a kolejne za wiecej (nawet jezeli roznica jest nieznaczna) i oglaszaja sie z hostingiem / resellerami / serwerami za X miesiecznie to skreslam je z listy 'interesujacych ofert' bez wzgledu na to co faktycznie oferuja i na jakim poziomie. Po prostu mam wrazenie, ze takie oferty skierowane sa dla ludzi, ktorych nie wpuszaja do Media Markt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31,84 zł z VAT (ze standardowym rabatem 10% dla naszych klientow).
mozesz mi wyjasnic logike tego czegos?

wybacz ale jestem moron i nie kapuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi wyjasnic logike tego czegos?

wybacz ale jestem moron i nie kapuje... ;)

Hmm czego tu nie kapować

Ta promocja jest dla mądrych bo jak się umie czytać to się płaci 31,84zł a nie 29zł +vat

Zawsze te 10% jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi - pierwszy miesiąc jest w promocyjnej cenie (bez zadnych umow dlugoterminowych, po prostu dla testu), a dodatkowo potem można sobie wziać 10% zniżki w razie checi dalszego korzystania.

 

Carlos, urocza stopka, prawie mi wypaliło wzrok (i mojej żonie też ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta promocja jest dla mądrych bo jak się umie czytać to się płaci 31,84zł a nie 29zł +vat

Zawsze te 10% jest

jaki sens jest robic znizke 10% skoro dostaja ja wszyscy?

zreszta niewazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10% zniżki na hasło "START" dostają na dobry początek wszyscy, którzy się zarejestruja - więcej Ci, którzy potrafią odpowiednio szperać ; ). I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10% zniżki zawsze brzmi lepiej, niż gdyby po prostu obniżyć te ceny. Dla mnie nie ma tu nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10% zniżki na hasło "START" dostają na dobry początek wszyscy, którzy się zarejestruja - więcej Ci, którzy potrafią odpowiednio szperać ; ). I tyle.

Tak zwany chwyt marketingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel promocji jest prosty - umożliwienie przestestowania konta przez miesiąc za dogodną cenę. Dla wielu dużych serwisów (a dla takich głównie przeznaczone jest net.easy) tydzień okresu testowego to za mało, aby sprawdzić dokładnie czy serwer odpowiada potrzebom danej strony. W takim wypadku można skorzystać z miesiąca za jedyne 9,90 zł i dogłębnie wszystko przetestować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego niektórzy wybiorą droższe ale z napisem promocja.

Przecież całe neteasy to głównie marketing. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×