Skocz do zawartości
Adrian Mazurek

Poszukiwany Serwer Dedykowany

Polecane posty

przesiaduję na tym forum od kilku miesięcy, czas się wiec zarejestrować, witam wszystkich.

 

Poszukuję oferty serwera dedykowanego o mniej więcej takich parametrach :

Procesor w granicach 2,6-3.x ghz , 1 GB ram, zazwyczaj do takich pakietów potrzebne są duże dyski w tym rzecz że nie potrzebuję tutaj 250GB a max 80GB, oczywiście numer IP, transfer około 800GB miesięcznie, mógłbym podjąć płatność jedynie miesięczną, jako że serwer ma sponsora (dotację) ale płatność idzie miesięczna, chciałbym poznać oferty, ceny (nie zapominajcie o cene instalacyjnej bo także jest do dla mnie ważne), co do lokalizacji - z serwerem łączą się ludzie w 80% z USA, 20% to europa (w tym większość Polska).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199 +vat ciekawe gdzie taka oferta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję oferty serwera dedykowanego o mniej więcej takich parametrach :

Procesor w granicach 2,6-3.x ghz , 1 GB ram, zazwyczaj do takich pakietów potrzebne są duże dyski w tym rzecz że nie potrzebuję tutaj 250GB a max 80GB, oczywiście numer IP, transfer około 800GB miesięcznie, mógłbym podjąć płatność jedynie miesięczną, jako że serwer ma sponsora (dotację) ale płatność idzie miesięczna, chciałbym poznać oferty, ceny (nie zapominajcie o cene instalacyjnej bo także jest do dla mnie ważne), co do lokalizacji - z serwerem łączą się ludzie w 80% z USA, 20% to europa (w tym większość Polska).

Polecam coś linii Start 100M w OVH. Powinno być w sam raz. Dobre ceny, dobra jakość, brak opłaty instalacyjnej. Jeśli wystarczy Ci 512 MB RAM to serwer możesz mieć tam już za 164 zł netto na 5 mbit/s unmetered (czyli około 1000 GB ruchu hostingowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ovh pl jak juz to biez na ovh.com będziesz miał chociaż lepsze łącze za taka samą cene lub nawet niższą bo za ok 150zł masz 100/100 unmetred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja z kolei mam do zaproponowania IBM x336, 1 GB RAM, 1x3,2 Ghz Xeon, 2x72 GB SCSI.

Może nie jest to super- atrakcyjna cena, ale serwer w Polsce, a przede wszystkiem - porządny IBM, a nie żaden składak. Cena podstawoaa to 700 zł netto miesięcznie, ale przy 300 GB trafiku. Za dodatkowe 500 GB trafiku trzeba by dopłącać jakieś 300 zł, co razem daje okrągłe 1000 zł. Oczywiście przy większych transferach mozemy negocjować tę cenę.

Na pewno miałbyś dobre pingi (zapinguj sobie np. mega.sisco.pl), a i wydajność z pewnością by Cię zadowoliła. Wiadomo, że cena wysoka, ale i jakość zdecydowanie ponadprzeciętna, zależy do czego ten serwer potrzebny, ale są zastosowania, w których oszczędzać nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×