Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wyszukaj

[szukam] Hosting Pod Serwis Hostingu Zdjęć

Polecane posty

Witam

 

Tym razem poszukuję serwera, hostingu pod serwis z darmowym hostingiem zdjęć. Skrypt który będzie to obsługiwał umożliwia mi rozkładanie "ruchu" na różne serwery, taki coś co zostło nazwane Multi Server Balancing, więc potrzebny mi jest hosting że tak powiem na stronę startową.

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym powiedziała KEI bo nie przychodzi mi za bardzo do głowy coś innego stabilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kei.pl lub ehost.pl - na zawsze dobra marka...

lepszy będzie w kei.pl oferuje większy transfer, w ehoscie masz max 25 gb jeżeli chodzi o wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz wszyscy się przeprowadzą do KEI i za 3 miesiące zaczną się pady : ) hehe.. nie.. no w sumie nie z takimi cenami... bo chyba nikt tam nie pozwoli na promocje za 1 PLN ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, chyba spróbuję Kei, serwis ma dopiero wystartować więc nie będzie dużego obciążenia na początku, nie wiem jeszcze jak dalej to będzie.

 

Tak na marginesie ciekawi mnie jeszcze czy kei wytrzymałby obciążenie z jednej z moich galerii opartej na coppermine, wiem że to nie najlepszy skrypt, ale nie spotkałem innego który oferowałby takie możliwości.

 

BOSS - jest to gotowy skrypt zakupiony przeze mnie z zasobów hotscripts.com

 

Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×