Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
.Igor.

Hosting Dla Strony Małej Firmy Z Własną Domeną

Polecane posty

Witam,

potrzebuję hosting dla małej firmowej strony. Mam już wykupioną domenę, zależy mi na możliwości podpięcia jej tak, by można było korzystać z jej udogodnień, a nie jako alias. Jeśli chodzi o parametry to minimum 100 MB (docelowo nie tylko wspomniana strona), przynajmniej jedna baza danych MySQL i PHP5.

 

Widziałem ofertę CLASSIC masternet.pl, ale może moglibyście polecić mi jeszcze coś innego?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam,

potrzebuję hosting dla małej firmowej strony. Mam już wykupioną domenę, zależy mi na możliwości podpięcia jej tak, by można było korzystać z jej udogodnień, a nie jako alias. Jeśli chodzi o parametry to minimum 100 MB (docelowo nie tylko wspomniana strona), przynajmniej jedna baza danych MySQL i PHP5.

 

Widziałem ofertę CLASSIC masternet.pl, ale może moglibyście polecić mi jeszcze coś innego?

 

pozdrawiam

 

Polecam naszą usługę PRIME. Więcej informacji: www.3it.pl

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

potrzebuję hosting dla małej firmowej strony. Mam już wykupioną domenę, zależy mi na możliwości podpięcia jej tak, by można było korzystać z jej udogodnień, a nie jako alias. Jeśli chodzi o parametry to minimum 100 MB (docelowo nie tylko wspomniana strona), przynajmniej jedna baza danych MySQL i PHP5.

 

Widziałem ofertę CLASSIC masternet.pl, ale może moglibyście polecić mi jeszcze coś innego?

Dla pojedynczej strony wystarczyłby nawet najtańszy serwer Home Mini u nas. Zawiera 250 MB przestrzeni i ponad 8 GB transferu miesięcznego za jedyne 25 zł + VAT rocznie. Później, w razie potrzeby można przejść na wyzszy pakiet bez dodatkowych dopłat (zmieniamy profil natychmiast i przeliczamy pozostały czas ważności konta proporcjonalnie do różnicy w cenie). Zachęcam do założenia konta testowego i sprawdzenia jakości naszych usług za darmo przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×