Skocz do zawartości
peace-b

Domena Info Za 5zł W Ovh?

Polecane posty

Potrzebuję w najbliższych dniach zarejestrować 2 domeny INFO i szukam jakiejś taniej oferty. Wszystkie domeny do tej pory rejestrowałam w NAZWA.pl ale znalazłam informację że domeny INFO mogę zarejestrowac taniej w OVH.pl.

 

Czytam regulamin i wszystko wydaje się być ok. O samej firmie też widziałam raczej pozytywne opinie. Zwracam się z pytaniem czy rzeczywiście te domeny za 5zł to nie jakaś podpucha i czy ktoś sprawdził już wiarygodność tej oferty? Warto się w to kopać czy lepiej dopłacić i wziąć w NAZWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale kto odnawiać :) ja moze wezme zeby mieć ale nie odnawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto odnawiać smile.gif ja moze wezme zeby mieć ale nie odnawiać

Nie bardzo rozumiem merytorycznej zawartości Twojego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale juz prawie spie a więc tak kupuje domene do uzytku własnego i jej nie odnawiam a wole zarejestrować inna za 5 pln z jakiejś innej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

to po co kupować domenę? już na początku zakładać, że się nie będzie odnawiać? a jak fajny serwis się uda.. to co.. szkoda będzie tych 70 czy 100zł? bzdurne myślenie... po prostu.. dziecinne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co? Zastosowań może być wiele, np. do spamowania wyszukiwarek - zdążą zbanować przez rok :)

 

Ceny brutto domen .info w ovh:

rejestracja: 5,25 PLN

odnowienie: 47,58 PLN

 

Kupowałem, wszystko jest w porządku. Kiedyś nawet rozdawali za darmo razem z małym serwerem (potem oczywiście przedłużenie płatne) i też wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście patrzysz na ceny odnowień?

Akurat potrzebuję zarejestrować 2 nowe domeny. Miałam zarejestrować w NAZWA (jak zawsze) ale dziś przez przypadek znalazłam informację o tanich cenach domen w OVH i wyszło na to że zaoszczędziłabym 40zł. Nie znam jednak firmy a nie chciałabym przeoczyć jakichś gwiazdek i ukrytych kosztów bo to nie problem kupić coś tanio a potem dopłacać.

 

Kupowałem, wszystko jest w porządku. Kiedyś nawet rozdawali za darmo razem z małym serwerem (potem oczywiście przedłużenie płatne) i też wszystko w porządku.

Dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również posiadam tam kila domen. Odnowienie jakie placilem ostanio bylo 19.99 bez vat za 1 sztuke domeny. troche panel domeny jest malo jasny praktycznie wszytko na raz opcje serwera dedykowanego, serwera www, kont mail i domeny w jednym panelu .... chociaz ze masz tylko domene wykupiona .. no ale za 5 zeta nie ma wymagac bajeru panelu. Wszytko dziala automatycznie. Jako ze placilem zawsze przelewem mbank po 15 minutach mialem dzialajaca zawsze juz domene z odpowiedzia na ping i wyswietlaniem strony. Polecam ... nie jest to zadna podpucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja te mam tam 4-5 domen, wszystkie .info i nie miałem nigdy z nimi problemów, support na najwyższym poziomie nawet jaki pisałem specjalnie o jakieś "głupoty" odpisywali i wyjaśniali :) Więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz będę wiedzieć gdzie kupować domeny INFO. Dziękuję raz jeszcze za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku hrd.pl jako kontakt polecam jedynie telefon, o mailu proponuje od razu zapomnieć (jeżeli odpowiedzą na wiadomość po paru dniach to dopiero za którymś przypomnieniem).

 

Ostatnio Faktury VAT przestali przesyłać pocztą tradycyjną tylko teraz są do wydruku indywidualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×