Skocz do zawartości
user1

Szybka Rejestracja Domeny!

Polecane posty

Witam!

 

Potrzebuje pilnie zarejestrować domenę .pl, gdzie mogę to zrobić najszybciej ? W NetArt wczoraj domena była dostępna dziś już jest "w trakcje rejestracji" ale kiedyś kumpel w takiej sytuacji złożył zamówienie rejestracji domeny w home.pl i otrzymał ją szybciej a klient NetArt otrzymał odmowę rejestracji. Ja chciałem złożyć zamówienie rejestracji w home.pl ale tam również już jest niedostępna, jest jeszcze jakaś szansa wyprzedzenia rejestratora NetArt ? Zamówienie rejestracji człowiek złożył najprawdopodobniej tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie chyba da w przypadku ".com" i tym podobnych... bo one sa rejestrowane dopiero gdy sie zaplaci. Natomiast rejestrujac domene ".pl" to jest ona rezerwowana na 14 dni w momencie gdy zglasza sie domene do rejestracji (chociaz tak jest w home.pl) i nie ma pospiechu z wplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, domeny globalne można mieć dosłownie od ręki w 15 min i w 15 min aktualizują dnsy. Jednak z domenami .pl nie jest tak dobrze. O tyle dla mnie lipa że mogłem wczoraj zarejestrować domenę a teraz żałuję :| w home.pl też już nie mogę jej zarejestrować, lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.com to mozna w kilka sekund miec, jak sie czlowiek postara.

 

Co do netArtu to nie sprawdzaj tam domen, bo Ci ja podkupia. Sprawdz dla swojej domeny kto bedzie jej nowym wlascicielem, spojrz na nsy'y itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Co do netArtu to nie sprawdzaj tam domen, bo Ci ja podkupia. (...)

Nie rozumiem. Możesz rozwinąć wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zarezerwowana domena .pl jest blokowana w systemie NASK przez 14 dni lub do momentu opłacenia jej. W tym okresie nie ma możliwości zarejestrowania jej u żadnego z rejestratorów. Proponuję poprostu sprawdzić za 21 dni, jeśli nikt jej nie opłaci będzie można ją zarejestrować.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×