Skocz do zawartości

Polecane posty

za takie pieniadze to ja moge .... w 5 stronie google ci zpozycnionowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze więcej znajdziesz na forum www.optymalizacja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt małe masz trochę środki , są słowa / frazy popularne gdzie od jednej bierze się po +100zł/miesiąc.

 

Uważaj aby ktoś Cie nie pozycjonował adderkiem po qlwebach tylko linkami raczej.

No i nie oczekuj zbyt błyskawicznych efektów bo może to dla Ciebie się skończyć filtrem i np spadkiem na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100zł/mc? To by było zbyt proste.

Przy jednej frazie dość "popularnej" to nawet >700zł/mc (pierwsza dziesiątka, oczywiście płatność gdy są efekty).

 

Za 50zł/mc to możesz się pobawić adderkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+100zł/msc = powyżej 100zł miesiąc .

 

Osobiście się nie biorę za droższe frazy bo do takiej zabawy trzeba mieć duże zaplecze i sporo punktów, a jestem osobiście na etapie rozwijania go dość intensywnego , ale wiadomo, aż zaindeksuje trzeba poczekać.

 

No a zresztą dobry pozycjoner nie tylko wrzuci linki, ale i doradzi jak poprawić to i owo aby strony nie wydały się google zbyt podobne itp.

 

ps. Współpraca zawsze powinna być wielomiesięczna bo konkurencja też może się pozycjonować, a raz uzyskany efekt nie jest wieczny. Rezygnujesz , wypinam linki i spadasz w dół. A jak byś chciał oszukać jeszcze pozycjonera robi się remove url i nie ma stronki w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O la. No to się okazało że rynku kompletnie nie znam :/ Jakbym zarabiał 10tyś miesięcznie to może bym na to poszedł, a pozycjonowanie w ramach moich opłat miesięcznych jest jak betonowe buty na cienkim lodzie ;)

 

No i wybrałem AdWords.

 

Może podzielicie się doświadczeniami w tej dziedzinie?

 

System płatności fajnie zakręcony :/ Płatność kartą, zeszło z konta a google nadal nie widzi. Jeszcze nie umiem się połapać w nawigacji (konto przed chwilą założyłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdWords..

 

Przede wszystkim nazwa wyświetlana zachęca do kliknięcia pomyśl sobie najlepiej w taki sposób 'w co Ty byś kliknął'

 

Na frazy mam metodę następującą - głównie niszowe, i jak najwięcej, do ich wybrania korzystam ze słownika wyrazów bliskoznacznych, oraz statystyk mojej strony.

 

Później obserwujesz jak rozwija się akcja i odpowiednio 'kalibrujesz' całą kampanie, tak aby wycisnąć z niej jak najwięcej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem w statusie płatności, że czeka na weryfikację, po czym znikł ten komunikat (na dole moje konto> Dokonaj płatności), to mówicie że środki pojawią się z opóźnieniem?

 

Co sądzicie o takiej konstrukcji reklamy:

 

MIM-2 -bądź zawsze zdrowy

Wspomaganie Leczenia - magnetosty-

mulacja XXI wieku za tak niewiele.

www.magnet-medic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'mulacja XXI wieku za tak niewiele.' << To bym zmienił

 

i zdecydowanie więcej fraz, zdecydowanie więcej niszowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podopisuj może jakieś dyskopatie, warianty fraz typu ból kręgosłupa.

 

Lepiej więcej słów niszowych czasem niż wydać więcej za słowa popularne.

 

No i obserwuj dokladnie statystyki i modyfikuj.

 

Opis ma zachęcać do zakupu ja bym dał bardziej marketingowy np przyszło mi na myśl "Pozbądź się bólu dzięki najnowszej technologii XXIw - MIM2. Dajemy gwarancje ulgi". Chyba trochę za długie.

 

Zmień np na 5dni jeden , na 5 drugi i obserwuj reakcje ludzi . Tobie się wyda że ludzie wpiszą to , a może wyjść że więcej wpisze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, dodałem wszystkie wspomagane choroby ;)

 

Kiepsko, że opis może być taki krótki i jeszcze rozbity beznadziejnie na 3 wiersze :/

 

P.S. Dla forumowiczów mam zniżkę na urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sobie google analytics i zsychronizuj ja z adwords ;)

dowal staty konwersji i bedziesz wiedzial czy (a jesli tak to jakia "konstrukcja" jak to nazwales) ci sie reklama oplaca

 

 

ja za pozycjonowanie (od frazy) biore minimum 50pln/mies (max to 300pln)

proste frazy daje gratis do kilku trudniejszych ;P

jakos niektore firmy placa mi po te kilkaset pln miesiecznie i sa zadowolone :)

raz dostalem bana bo nie dokladnie obejzalem kod strony ktora dostalem - okazalo sie ze ktos wczesniej dal tam ukrytego diva ze slowami kluczowymi - ale sprawe wyjasnilem a sam ban trwal jakies 24-40h

dobra umowa ktora stosuje i polecam przy wyborze pozycjonera jest taka ze placi sie za efekty

np 100% stawki za pierwsza strone, 50% za druga itd w zaleznosci od rodzaju frazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×