Skocz do zawartości
NetJaro

Webtropia - Dynamic Server.

Polecane posty

Witajcie.

 

Przeszukując ofertę firmy webtropia.com znalazłem to. Jak wygląda ta oferta? Jest to umowa na 12 miesięcy, gdzie po trzech miesiącach płacę za serwer (17,90 lub 28,90 €)? Szukałem czegoś taniego, do zabawy - czegoś dla początkującego, newbie :lol:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie myle 3 miesiące po 17E następne po 28...

 

/// EDit a nie ... Nie doczytałem :lol:

 

Cena jest zalezna od tego który Pan wybierzesz...

( z tego co jest napisane pod gwiazka ale poczytaj ich regulamin i pdf z ofertą... to vps jest, nie? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli się nie myle 3 miesiące po 17E następne po 28...

 

/// EDit a nie ... Nie doczytalem :lol:

 

Cena jest zalezna od tego który Pan wybierasz... Ten starter czy expert ;)

( ztego co pisze pod gwiazka ale poczytaj ich regulamin i pdf z ofertą... to vps jest, nie? :) )

 

Bez obrazy.. Nic mu nie pomogłeś swoją wypowiedzią. Popracuj nad jej składnią, zanim napiszesz. I pisze się "jest napisane", a nie "pisze".. ach

 

 

@NetJaro Vpsy od Webtropii nie są rewelacyjnie wydajne. Jednakże, skoro chcesz ich używać do zabawy, cokolwiek to znaczy będą wystarczające. Lecz jak sam napisałeś umowa jest 12 miesięczna, mimo promocji (pierwsze 3 miesiące free) polecił bym Ci wziąć VPSa z xxl-web.com. Zawsze możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

 

np.: taki za 59zł http://xxl-web.com/vpowerserver.html (pierwszy miesiąc za 30zł) i mogę Ci zapewnić, że serwer jest bardziej wydajny od tańszej wersji VPSa w webtropii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy.. Nic mu nie pomogłeś swoją wypowiedzią. Popracuj nad jej składnią, zanim napiszesz. I pisze się "jest napisane", a nie "pisze"..

Z tego co wiem, obie formy są już poprawne.

 

edit: a jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które maja wykupine usługi za pośrednictwem tej strony:

Czy otrzymaliście potwierdzenie przyjęcia zamówienia? Zamówiłem serwer, pieniądze zostały ściągnięte z karty a żadnego potwierdzenia czy też informacji o przyjęciu zamówienia. Choć mineły zaledwie 24h to email to nie poczta polska i maile powinny docierać szybko. Puki co na moją prośbę o potwierdzenie nie otrzymałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie znasz Niemieckiego i nie wiesz, ze od razu należy im wyslac zeskanowany dowod osobisty z obu stron na maila. Wtedy rusza z zamowieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeszło 48h przysłali mi odpowiedz na moje kilka maili i faktycznie poprosili o przesłanie skanów wspomanianych dokumentów.

 

@Majkel. chciałem wysłać im skany dokumentów, czekałem jednak na potwierdzenie przyjęcia zamówienia - bo nie znałem nawet adresu email na który wysłać odpowiednie dokumenty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×