Skocz do zawartości
Noone

Opinie neteasy.pl Net.easy

Polecane posty

Witam

 

Mam u nich konto coś koło pół roku.

 

Serwery są bardzo szybkie (w końcu w Polsce).

 

co do supportu (ja zawsze używam whmc) wg mnie jest lepszy niż na kei (chociaż o kei też nic złego nie mogę powiedzieć).

Czas reakcji w neteasy to kilka minut (rekord był chyba po 2 minutach odpowiedź i to w środku nocy :P).

System dobrze skonfigurowany - nic się nie krzaczy i wszystko działa bezproblemowo - człowiek nie traci nerwów.

 

Ceny - bardzo niskie w porównaniu do tego co oferują.

Ogólnie korzystam i korzystałem z kilkunastu firm hostingowych i naprawdę mogę polecić neteasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam firmę. Jestem ich klientem od ponad półtora roku i nigdy nie miałem problemów.

Co prawda nie mam monitoringu, ale nigdy ani mi ani osobom korzystających z zawartości na serwerze nie udało się przyłapać neteasy na downtime.

Natomiast największe zaskoczenie przeżyłem wczoraj, gdy koło 2am napisałem ticket, oczekując odpowiedzi za kilkanaście godzin, odpowiedź otrzymałem po niecałych 10 minutach.

Jednym słowem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to czas na moje 3 grosze :) 

 

Zarejestrowałem sie tutaj w 2 celach

 

1. neteasy  jest bardzo dobra firma hostingowa, odpowiedz na ticket to okolo 20min eeee niech nawet bedzie 1godz to i tak bardzo dobrze, jeszcze muszą sie tylko dać namówić na shella za niewielka opłata i będzie cacy :) a tak poważnie to polecam z czystym sumieniem tą firme. większość komentarzy tutaj jest pozytywnych i sa w pełni uzasadnione, te negatywne wynikają raczej z niedomówień...

 

 

 

 

2. drugim powodem była firma cal.pl ale to inny temat :) a tu pisze bo dzieki nim zmuszony byłem szukać innej firmy hostingowej i padło na neteasy.pl za co w sumie im dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od niedawna z usług neateasy.pl i powiem szczerze ze jakość nie powala co tylko siadam żeby coś porobić pady serwera co godzinę strona znika - o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś problem leży po Twojej stronie jaromir, bo ja korzystam z neteasy.pl prawie rok i nie mam żadnych problemów :)

 

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W neteasy byłem ponad rok i bardzo ale to bardzo sobie chwalę.

Reagują na każdy tickiet prawie natychmiast.

Umożliwiają kontakt z sobą nie tylko mailowy ale telefoniczny.

Można sms wysłać albo zadzwonić.

Kiedyś miałem taką sytuację, że dysk padł w serwerze a oni wymienili go i przywrócili dane w ciągu może 2 godzin.

Innym razem dostawca łącza coś zawalił to od razu przełączyli się na innego.

Pomogli nawet w obsłudze serwisów i napisali skrypt sh do obsługi baz danych.

Niestety serwisów już nie prowadzę.

Ale jak bym miał znowu wybierać to tylko neteasy.

 

Pozdro dla Patryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

A moja opinia o tej firmie jest coraz gorsza. Nie rozpisując się za bardzo, wydaje się, że tam nikt nie monitoruje serwerów!

 

Od wczoraj nie dociera do mnie żadna poczta, dziś rano zauważyłem, że serwer SMTP na porcie 25 nie słucha, w statusie serwera w DA jest "Exim 4.67 *** Stopped ***".

Przed chwilką dostałem odpowiedź. Duży plus, że support odpowiada szybko! Reakcja pół godziny w sobotę jest odpowiednia :-) A sam problem wydaje się być naprawiony błyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma opcję SEO 8ip - cena niska i jakość też jak cena Pady, pady, i pady - w sumie to na zaplecze ale pady codziennie i chyba co godzinę - ale to co można mieć za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to na zaplecze

Nawet nie w sumie, a właśnie na zaplecze ;).

 

ale pady codziennie i chyba co godzinę - ale to co można mieć za taką cenę.

Za mało dramaturgii, powinnieneś napisać, że są pady co minutę, wtedy dopiero byłoby "fajnie" :-).

 

A już na serio, jeśli chodzi o SEO to serwer pixie przez ostatnie 14 dni według pingdoma sprawdzającego port 80 co 15 mins zanotował uptime 99,6% (co daje kilkadziesiąt minut przerwy, w dodatku była ona w środku nocy), a dixie i cuddy równe 100 (przy gwarancji 99% na konta z oferty SEO). Badania ping dla wszystkich serwerów = 100%. Wykresami służę na priv. Jeśli jest to problem z jakimś "specyficznym" skryptem to też daj znać na priv albo do BOKu a sprawdzimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w Neteasy VPS od jakiegoś czasu i mogę z czystym sumieniem polecić.

Sam serwer działa bez przerw, natomiast muszę tutaj pochwalić przede wszystkim rewelacyjny kontakt, zarówno przed zakupem, jak i po. Odpowiedzi pojawią się w błyskawicznym tempie i widać zaangażowanie w tym wszystkim.

 

Miałem dedyka w livenet.pl / slaskdatacenter, miałem konta w hekko oraz ionic (pakiet seo) i jeszcze nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalizmem - atmosfera nie jest tutaj sztywna, oficjalna - lecz bardziej luźna.

 

Polecam i dziękuję! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 4 latach w Neteasy muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych firm hostingowych w tym kraju. Jakością nie ustępuje firmom z najwyższej półki (iq, dhosting), zarówno pod względem działania, jak i obsługi klienta.

Niestety ostatnio coraz bardziej dokucza mi brak PHP 5.3, które jak dla mnie powinno być od dłuższego czasu standardem w każdym hostingu. Co gorsza BOK twierdzi, że w najbliższym czasie nie planują takiej zmiany. Przez to można odnieść wrażenie, że firma stoi w miejscu - osiągnęli odpowiedni wysoki poziom, który skutecznie utrzymują, ale nic ponad to.

Mam nadzieję, że jednak ogarną się w miarę szybko, bo nie chce mi się przenosić wszystkich klamotów do innej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maniack: przemyśleliśmy tą sprawę, mamy już napisany odpowiedni plugin do DA i PHP 5.3 będzie w przyszłym tygodniu do wyboru w panelu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na kupnie VPSa pan "patryk" zaproponował mi swoją fimę NetEasy a - opinie tak dobre jak wyżej napisane mimo upływu czasu?

 

Pozdrawiam!

 

ps. DataCenter to eTOP? :)

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×