Skocz do zawartości
Taifun

[wirtualny Ew Reseller]zależy Mi Na Transferze I Stabilności. Szukam Konta Wirtualnego.

Polecane posty

Witam.

Szukam hostingu [nie dedyka nie vpsa] tylko samego hostingu.

Nie chce mi sie uzerac z linuxem i bawic w klocki tureckie.

Zależy mi żeby serwer był stabilny i ładował w miarę szybko strony.

Ostatnio mam problemy z hetzner.de :). Mają jakieś problemy z łączami do Polski - nie wiem ale do doopy są.

Chcę min 5 GB ftp i transferu powyżej 100 GB/miesiąc albo na rok jakaś uczciwa oferta typu 1TB/rok.

Aha i jeszcze ważne, żeby nie była to pseudo firma , która wywala wszystko co im nie pasuje bez wczesniejszej interwencji czy chociazby minimum zainteresowania jak zasrane home.pl.

Myslałem nad dreamhost.com ... innej oferty nie widać?

 

 

I mam takie pytanko: Jakie konto najlepiej zalozyc w banku aby móc opłacic kartą kredytową serwery? Gdzie jest najlepiej i najtaniej. Mieszkam w małej miejscowości.

 

jednak dreamhost.com nie bo CPU im zajade w 5 s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze dodam, że moje skrypty mocno obciążają www.forum.serialowo.com np.

www.theocforum.pl

mocno obciążają i dlatego dreamhost odpada a Polskie firmy chyba mają w doopie klientów takich jak ja :S

 

aha i jeszcze dodam, że nie znam się na administracji serwerami i nie chce stać się łupem hackerów z Turcji. Stabilność + pewność + duże zosoby mocy chce.

Ja jestem zwykłym webmasterem i nie jestem od administracji linuxem.

 

sorki ale w sisco te ceny nie są do zaakceptowania. Śmiech na sali to jest. MAx 400 zł / 500 zł rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ale sisco to przegięcie. Za tą cenę to dedyka bym miał ;/

A ja wlasnie nie chce dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsza to nie wiem. Podejrzewam, że na podobnym poziomie.

 

Możesz zacząć od http://www.netfirms.com/web-hosting/web-hosting-plus/ i w razie czego jak się sprawdzi iść dalej.

 

Trochę się spóźniłeś bo ja jeszcze skorzystałem z małej promocji i zapłaciłem 10$ za rok :)

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7245

 

/ Możesz spróbować czy jeszcze zamówienie przejdzie bo niby pisze że do June 30, 2007 /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Szukam hostingu [nie dedyka nie vpsa] tylko samego hostingu.

Nie chce mi sie uzerac z linuxem i bawic w klocki tureckie.

Zależy mi żeby serwer był stabilny i ładował w miarę szybko strony.

Ostatnio mam problemy z hetzner.de :). Mają jakieś problemy z łączami do Polski - nie wiem ale do doopy są.

Jakie problemy? Mamy tam maszynkę i nie zauważyliśmy nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące jest t że właściciel nie umie nią zarządzać. ;) Typowe Przemo "Choinka jak z katalogu" Ja tam widzę reklamy googla więc serwis powinien zarabiać na siebie i porządny hosting? Skoro ludzie kupują w Sisco, KEI, Home Nazwa.pl IQ to znaczy żę ich usługi są tyle warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Hetznera jako serwerownię - też nie zauważyłem problemu - a stoi tam kilka maszyn. Po ostatniej konfiguracji i zmianie w zabezpieczeniach jeden z serwerów stoi bez przerw ponad 40 dni.

Był ostatnio krótki problem - ale to była wina łącza -pad TPsa(DSL) -> hetzner.de

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z serwerów stoi bez przerw ponad 40 dni.
oraz nawet po 193 dni ;)
Był ostatnio krótki problem - ale to była wina łącza -pad TPsa(DSL) -> hetzner.de
I pewnie właśnie o to koledze @Taifun chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz nawet po 193 dni :)I pewnie właśnie o to koledze @Taifun chodziło.

Zgadza się Adrian - stoją i dłużej - u mnie niestety na przełomie marca i kwietnia wyskoczyły problemy (wiele ataków i błędna konfiguracja zabezpieczeń) - stąd częsty restart serwera - ale jak pisałem po zmianach od ponad 40 dni serwer stoi ;)

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi powie po co Turkish team atakuje tyle serwerów? Po chuu to robią? Jak ijest ich cel na ich stronie pisza po turecku dlateggo pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×