Skocz do zawartości
Red

Poszukiwany Dobry Dedyk

Polecane posty

Witam,

potrzebuję serwera umiejscowionego w Europie (najlepiej) lub USA - obecnie tam mam maszyne.

 

Obecnie mam

2 x IntelÂŽ Xeon Dual Core CPU 2.80GHz

2 GB RAM

2x75GB SCSI raid 1

co za lacze to nie wiem, ale podobno dobre, miesięczny transfer jaki potrzebuję to od 200 do 500 GB. Zależy jak boty google molestują strony.

 

Do tego potrzebny byłby support, dobry support który się wszystkim zajmie. Czasami tak mam, ze do kodu potrzeba mi jakiegos dodatku do php. Ważne by w ciagu 24 godzin była reakcja ze strony admina.

 

Generalnie wszystko pod DirectAdmin. Obecnie mam pod tym panelem serwer i ... jest dobrze.

Aha..

 

adresy IP. Ok 15-20 sztuk potrzebnych jest. Dodatkowo admin przy ustawianiu wszystkiego powiniem odtworzyć backupa z obecnego serwera. DA tworzy backupy, trzeba by to wszystko przeniesc - ustawić tak jak to jest obecnie. Mam troche specyficznych rzeczy na tym serwerze porobionych, ale to juz jest sprawa software, czyli do ustalenia.

 

Prosze o oferty najlepiej na tym forum.

 

Aha.. dodam, iż potrzebuję faktury VAT na to. Faktury wystawianej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żart? Za taką cenę możesz miec dedyka jakiego sobie zażyczysz ( nie dosłownie ), posprawdzaj rozne oferty i wybierz cos. Co do zajecia sie 'wszystkim', możesz sobie kogoś prywatnie wziasc i Ci zrobi. DirectAdmin = jednorazowa licencja, lub miesiecznie ddatkowe pieniądze. W ciągu 24 godzin to ci praktycznie w kazdej powaznej firmie zareagują.... IP zawsze można dokupic, backup - patrz wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś zastąpić Direct Admin na zbliżoną funkcjonalnie aplikację to wydarłbym zarządzany dedyk progreso.pl z ich panelem. Musisz sie zapytać o ofertę indywidualnie ale przy tym transferze to nawet sisco.pl ci coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup serwer może w easyspeedy.com - support mają b. dobry w dodatku panel za***isty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×