Skocz do zawartości
Bart Wilde

Serwer Pod Wortal.

Polecane posty

Witam, z powodu zawalenia sie oferty ovh na wyspy (www.ovh.co.uk) i braku mozliwosci atakowania tegoz ovh poprzez Francje, jestem zmuszony szukac serwera pod Wortal, ktory wlasnie powstaje... Wortal na starcie pewnie dostanie kopa i od samego poczatku bedzie musial wiele wytrzymac (duza kampania reklamowa). Dedyk jakiego szukam powinien miec parametry:

-przynajmniej 500 giga hdd (bedzie potrzebne z 400, ale zawsze jest miec wolnego miejsca i wszystko jeszcze lepiej wtedy chodzi :( ), marzenie to SATA2 RAID 0/1

-procek duo core

-2 giga ramu

*Transfer, aby potrafil przyjac na siebie 50 k odslon dziennie napakowanej grafika strony (jezeli to mozliwe) plus forum(pisane na zamowienie) plus pokoje chatowe, troche flashu, ogromny host zdjec i innego tałatajstwa, wszystko jednak wykonane z w3c.

Jezyk - Angielski

Czyste lacza, bez padow, z dobra administracja. Bardzo mozliwe, ze forum bedzie wrzucone na inny serw (jak mili panowie pozwola mi go trzymac na swojim serwie bussines plus. Pozdrowienia dla Progreso :( )

Cena?? Szukam porownywalnej do OVH, to jest w granicach 500,- jezeli bede musial nadwyrezyc troche budzet, nic nie szkodzi. Wole doplacic za jakosc. Wykluczam jednak wszelkie propozycje liczace wiecej niz 999,-

Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam super forumowiczow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Mogę zaproponować z limitem 500 GB serwer marki HP, G4kę, ale niestety na 1 procesorze Xeon 3.0 Ghz, 2 G Ram, 2x500 GB SATA. Cena takiego serwera to byłoby 950 zł netto. Lokalizacja: Wrocław. łącza: ATM + TK Telekom. Nie wiem, czy taka konfiguracja Cię zadowala. Mamy jeszcze od ręki IBMx325 na procesorze AMD 2,6 Ghz, ale też jednordzeniowym, ta maszyna byłaby tańsza: jakieś 850 zł netto. W kosztach uwzględnić trzeba jeszcze jednorazową opłatę instalacyjną równą miesięcznymu abonamentowi. W przypadku x325 możemy ponegocjować o obniżeniu tej opłaty.

 

Generalnie stawiamy na jakość:

1. UPS'y + generator

2. Klimatyzacja

3. Redundatne łącza + BGP

4. Markowy sprzęt

5. Szybki czas ewentualnych napraw (Wrocław)

 

W razie pytań zapraszam na priv'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena?? Szukam porownywalnej do OVH, to jest w granicach 500,- jezeli bede musial nadwyrezyc troche budzet, nic nie szkodzi. Wole doplacic za jakosc. Wykluczam jednak wszelkie propozycje liczace wiecej niz 999,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podanego transferu /łącza jakie potrzebujesz i lokalizacji (polska/niemcy/GB)? jak szukasz czegoś powyżej 2TB miesięcznie to od razu podaruj sobie Polskę i poszukaj w niemczech przy głównych punktach wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Transfer, aby potrafil przyjac na siebie 50 k odslon dziennie napakowanej grafika strony...

Tak, szukam cos kolo 2 tb -> powyzej. No i na mocnym laczu. Mam kilka fajnych propozycji, zobaczymy dalej. A glowne niemieckie serwerownie nie daja w dobrej cenie z angielskim supportem sprzetu z mojim konfigiem... Przynajmniej ja zadnego nie znalazlem (stabilnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×