Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

Nowa Odslona Ovh

Polecane posty

Jestem w trakcie tworzenia wortalu (podpisywanie umow, wieczne przelewy i kombinowanie pracownikow). Dlugo szukalem serwerow, ktore beda odpowiadac moim potrzebom. I znalazlem: OVH Superplan 2007 L + -nie oszukujmy sie, piekny serwer. Zamierzalem rowniez skorzystac z francuskiej wersji, wykorzystujac fakt, ze mieszkam za granica(Irlandia). I jaka byla dla mnie dzisiaj niespodzianka, gdy dowiedzialem sie, ze ovh ma swoja siedzibe w UK. Sobie mysle- bedzie tak samo, tylko pewnie lacza przyciete do 50 mbps (nadal by mi wystarczalo). To jakie bylo moje zdziwienie, oraz to, dlaczego zalozylem tutaj temat zobaczcie sami: www.ovh.co.uk Ceny serwerow dedykowanych zachwycaja... szczegolnie stosunek ceny do parametrow serwerow (zwroccie uwage na hdd!!!)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

było, było, było, było... nie wiem skąd ten temat "nowa odsłona" skoro wszystko jak widzę jest po staremu. Lokalne firmy działające pod marką OVH mają swoją własną politykę cenową i o zgrozo - sprzętową. A najgorsze, że jednocześnie blokują możliwość zakupu w firmie-matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, pochwaliłeś się kolejny raz, że "tworzysz wortal", napisałeś parę zdań, które powinny raczej trafić do bloga... i co? Wniosło to cokolwiek do merytorycznej zawartości forum? Może załóż sobie blog na onecie i tam opisuj swoje przeżycia zaczynając za każdym razem od nagłówka "właśnie tworzę wortal"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynając za każdym razem od nagłówka "właśnie tworzę wortal"?

Tak, blog: "Ciezka przeprawa wortalowego stworcy". Za kazdym razem o tym pisze bo pasuje. Gdybym pisal bez najmniejszego sensu, rozumiem ta uwage, ale tak?? Nie rozumiem o co Ci chodzi. Sa osoby piszace w co drugim poscie, ze Google jest zle, ze serwery w Niemczech sa zle, ze krowy lataja itd., ja lubie pisac to.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shive ma złe dni...

No ma, ale coz poradzic, jedyne co mozna to usmiechem potrktowac, moze i na niego przejdzie :(

Normanos, a propo, jeszcze kilka miesiecy temu gadalem z francuskim BOK i mowil, ze super extra, zebym wplacal mamone :( A teraz taka niemila niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wyciął z każdego postu wstawki o swoim super nowym wortalu oraz o tym gdzie Ty to nie mieszkasz i jaki śliczny jest jakiśtam serwer to było by przynajmniej dwa razy mniej tekstu do czytania. Może nie traktuj forum jak blogu?

 

Jak masz konkretne pytanie to zadaj je, zamiast robić pół godziny wstępu o swoim miejscu zamieszkania / zdziwieniu / super wortalu itp.

 

Shive ma złe dni...

 

Nie znoszę blogaskowego syfu na forum i będę go tępił czy Ci się to podoba czy nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast robić pół godziny wstępu o swoim miejscu zamieszkania / zdziwieniu / super wortalu itp.

Forum to miedzy innymi przedstawianie rownierz swoich odczuc, pogladow i piszac posta warto czasem dodac swoja historie. Nie mozesz wymagac, by ludzie pisali jedynie technicznym jezykiem (co sam tez nie robisz). W blogi sie nie bawie. Wortal?? Tak, bedzie super. Mieszkam?? Daleko. Zdziwienie?? Dziwie sie tobie Shive i temu, ze czepiasz sie takich szczegolow, zamiast tepic gimnazjum na tym forum... Jezeli Ci to przeszkadza, nie czytaj. Nikt Ci nie karze. Jestem humanistyczna dusz i zeby cos przekazac potrzebuje wiele slow, nie jedynie prostego, zwiezlego jezyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×