Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MeTeo

Serwer Tylko Na Pliki

Polecane posty

Witam.

 

Ze znajomymi mamy zamiar otworzyć serwis traktujący o koszykówce lecz ceny serwerów powiedzmy nas nie zadowalają. Znaleźliśmy serwer na mniej-więcej nasze wymagania (tak czy inaczej na początek starczy) lecz miejsca zbyt wiele nie ma. Serwis będzie chciał prowadzić szeroki download więc potrzebny byłby dodatkowy serwer. Jedyne wymagania co do niego to by było dużo miejsca, dość dobra przepustowość łącza i możliwość podpięcia domeny (subdomeny) - Nie muszę chyba mówić o koncie ftp poza tym każdy chyba wie co taki serwer potrzebuje. Serweru i tak na razie nie kupujemy ale chce się już powoli rozglądać za ile i gdzie... bo w googlach nawet nie potrafiłem tego wyszukać bo nie wiedziałem jak sformułować (hasło: serwer na pliki - coś kiepsko szukało). Chodzi mi raczej o jakieś tanie konto (20 zł lub mniej).

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie interesowałem się nigdy cenami serwerów nie oznacza żeby brać mnie za idiotę. Chodzi mi o ceny miesięczne. Skoro są serwery z php & mysql 6 gb miejsca za 10 zł miesięcznie to podejrzewam, że za 10 zł miesięcznie jest pewnie jakiś serwer 10 gb lub więcej... Zawsze znajdywałem sponsora na strony teraz chce sprobować a właściwie się dowiedzieć jak rozkręcić stronę z własnych pieniędzy... Poza tym można jakieś korzyści brać z reklam a mając sponsora reklama idzie dla niego i zysku brak... W pewnym sensie inwestując samemu można zyskać lub stracić a mając sponsora nie ma ryzyka lecz nie ma zarobku :( W takim razie poprosiłbym o jakieś linki do firm zajmujących się takim rodzajem hostingu - oczywiście przetrzymywane pliki na serwerze nie będą łamały prawa (prawa autorskie posiadać będziemy albo my albo będzie zgoda na przetwarzanie) i brak limitu wielkości pliku... No nie mówcie mi, że wiele wymagam :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze znajomymi mamy zamiar otworzyć serwis traktujący o koszykówce lecz ceny serwerów powiedzmy nas nie zadowalają. Znaleźliśmy serwer na mniej-więcej nasze wymagania (tak czy inaczej na początek starczy) lecz miejsca zbyt wiele nie ma. Serwis będzie chciał prowadzić szeroki download więc potrzebny byłby dodatkowy serwer. Jedyne wymagania co do niego to by było dużo miejsca, dość dobra przepustowość łącza i możliwość podpięcia domeny (subdomeny) - Nie muszę chyba mówić o koncie ftp poza tym każdy chyba wie co taki serwer potrzebuje. Serweru i tak na razie nie kupujemy ale chce się już powoli rozglądać za ile i gdzie... bo w googlach nawet nie potrafiłem tego wyszukać bo nie wiedziałem jak sformułować (hasło: serwer na pliki - coś kiepsko szukało). Chodzi mi raczej o jakieś tanie konto (20 zł lub mniej).

Myślę, że moglibyśmy zaproponować coś odpowiedniego w tej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany indywidualna ofertą, to zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumialem chodzi ci o sam serwer ftp bez MySQL php i innego ...

Wystarczy do kazdego hostingu indywidualnie napisac a napewno beda mieli ci cos do polecenia czyli sam serwer FTP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz serwera tylko na pliki to warto rozważyć amerykańskie serwerownie. Np. DreamHost może być ciekawą ofertą, choć trochę powyżej zakładanego przez Ciebie budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×