Skocz do zawartości
TheBlood

Tpsa > Webperoni - Problem?

Polecane posty

Witam,

 

Czy Wy także zauważyliście dość 'dziwne' ładowanie się serwisów ukolokowanych w WeBperoni przy połaczeniu z neostrady? Wczoraj na kilka minut wszyscy mający neostradę nie mogli wejść na mój serwis, czy też na purepc.pl (to samo DC) i od tamtego momentu co kilka minut zamiast momentalnego załadowania strony trwa łączenie, łączenie... Nawet zdarza się komunikat o zbyt wolnej odpowiedzi serwera...

 

Ktoś z was wie może coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko problem wp, niedawno ponownie były problemy z netdirectem i tpsa, na razie spokój, zobaczymy później.

 

Neostrada bez limitów, najszybszy internet - rotfl :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netdirekt od 4 miesięcy kombinowal jak zrobic dobre polaczenie do polski, najpierw przeniesli sie z teli na opentrasita.. Teraz zmienili znow routing na tiscali i doslownie od 2 tyg jest ok..obserwuje caly czas.

 

poza tym netdirekt i webperoni, maja dwie rozne trasy..

 

webperoni leci telia/lambdanet, a netdirekt opentrasit/tiscali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciagle zrywanie połączeń do serwerowni Hetznera ;/

Staje sie to dość denerwujące gdy nagle wywala wszystkich którzy mają neo bądź łącza pokrewne neostradzie ;/ Jest to bardzo denerwujące. Takie rozłączenia masowe mają miejsce raz w tygodniu.

Z tego co sie orientuje sa jakieś problemy z połączeniem do Niemiec ;/ Kiedyś bawiłem sie w śledzenia i wyszło mi, że połączenie do Niemiec idzie przez Francję ;)

Pozostaje nam masowo spamować neo aby poprawili jakość a to raczej niemożliwe xD Albo zrezygnować z tanich niemieckich i dobrych serwerowni ale nie dla użytkowników neo :) czyli 99% Polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciagle zrywanie połączeń do serwerowni Hetznera ;/

Staje sie to dość denerwujące gdy nagle wywala wszystkich którzy mają neo bądź łącza pokrewne neostradzie ;/ Jest to bardzo denerwujące. Takie rozłączenia masowe mają miejsce raz w tygodniu.

Z tego co sie orientuje sa jakieś problemy z połączeniem do Niemiec ;/ Kiedyś bawiłem sie w śledzenia i wyszło mi, że połączenie do Niemiec idzie przez Francję ;)

Pozostaje nam masowo spamować neo aby poprawili jakość a to raczej niemożliwe xD Albo zrezygnować z tanich niemieckich i dobrych serwerowni ale nie dla użytkowników neo :) czyli 99% Polaków :)

 

im bardziej zalezy, zeby sie przeniesc z serwerami do PL to zarobia podwojnie. Na tym, ze nie beda musieli placic za tranzyt danych zagranicznym operatorom tranzytujacym oraz hostingi/dedyki przeniosa sie na polskie lacza, bo nie beda mialy wyjscia, czyli TPSA podwojnie zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje sa jakieś problemy z połączeniem do Niemiec ;/ Kiedyś bawiłem sie w śledzenia i wyszło mi, że połączenie do Niemiec idzie przez Francję ;)

 

Nie przez Francję , tylko francuskie OpenTransit do Frankfurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciagle zrywanie połączeń do serwerowni Hetznera ;/

Staje sie to dość denerwujące gdy nagle wywala wszystkich którzy mają neo bądź łącza pokrewne neostradzie ;/ Jest to bardzo denerwujące. Takie rozłączenia masowe mają miejsce raz w tygodniu.

 

zawsze byly takie problem z hetzner.de, albo soki pingów albo disconnecty.. Rozlacza na polaczeniach opentransita z tiscali..

 

np.: teraz jest 20% loosa do hetznera z tpnetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byly takie problem z hetzner.de, albo soki pingów albo disconnecty.. Rozlacza na polaczeniach opentransita z tiscali..

 

np.: teraz jest 20% loosa do hetznera z tpnetu

Zgadza się.

FastIT - strata 0%

Hetzner - strata 20%.

 

Łącze: DSL z TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem potwierdzam iż miałem problemy z pingami w godzinach szczytowych do webperoni ale jak jest teraz po 2 miesiącach od ostatniego postu w tym temacie ? Rozważam jednak zakup prostego dedyka między netdirekt a webperoni, bardziej by mnie kusiła oferta webperoni ale jeśli dalej by miał mieć pingi do nich w godzinach szczytowych po 100 - 200ms to dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×