Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Korzyta ktoś z kolokacji w atm.com.pl ?

Otrzymałem od nich dzisiaj ofertę, przyznam że ciekawsza od energisa i futuro.

Jak tam jest z awaryjnością, dostępnością ?

Korzysta ktoś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powaznie rozwazam ta firme na zmiane swiadczeniodawcy kolokacji. Tez uwazam ich oferte za bardzo interesujaca, warunki techniczne bardzo dobre, ceny takze, wspolpracuje sie z nimi (przynajmniej na poziomie handlowym) bardzo sprawnie, troche nam juz pomogli przeskoczyc pare rzeczy, co swiadczy o bogatej wiedzy merytorycznej ich specjalistow. Wkrotce mam zamiar wybrac sie tam na zwiad osobisty, ale wrazenie jak na razie jak najbardziej OK. Nie znalazlem w Warszawie innej firmy, ktora wywarlaby nam mnie wieksze wrazenie.

 

Aha, mam tez znajomego, ktory pracuje jako technik w ATM w Katowicach, wiec moge powiedziec na podstawie jego relacji, ze maja bardzo wysrubowane procedury wewnetrzne w zakresie obslugi technicznej i szczegolnie reakcji na awarie :-). Dotyczy wprawdzie uslugi dzierzawy laczy, ale na kolokacje jak sadze tez sie to przenosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie bardzo mozna wiedziec, bo mnie przynajmniej wiaze tajemnica handlowa. Ale zadzwon do nich z prosba o wycene, mysle, ze przygotuja Ci w miare od reki to sam sie dowiesz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktem jest że ceny są przystępne :)

napisz maila, dostaniesz szczegółową wycenę,

.... czekam na wypowiedź kogoś kto już tam siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z wiekszych to np. Gadu-Gadu (wiem, srednia referencja, ale ponoc pady to nie przez data center ;P ) i Coca-Cola. Obaj chyba zadowoleni, ten pierwszy ostatnio znacznie poszerzyl umowe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś celuje w jakość, stabilność i profesjonalność to nie ma lepszego wyboru w Polsce niż atm. Brzmi jak reklama ale tak uważam ... można jeszcze próbować takie firmy jak gts czy futuro ... bo przynajmniej ładnie wygladaja pomieszczenia no i powiewa tym wyzszym poziomem ;) Ale w przeciwieństwie do nich to na atm nigdy nie slyszalem zlego slowa jezeli chodzi o jakosc dc/technikow/łącza.

 

Innych dc typu serwery dedykowane czy wdc nie polecam a wlasciwie odradzam bo a to sie przejedziesz na łączu, które bedzie padać albo drożeć jak na drożdżach :) a to na supporcie a to na ups'ach a to na pracownikach i ich kulturze osobistej etc.

 

Więc jak masz odpowiednią ilość kaski to wybierz atm - pełen profesjonalizm i bardzo dobra jakość łączy od wielu lat. Potwierdza to też fakt, że sporo firm właśnie się do nich przenosi min z energisa(gts).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkelowi chodzilo raczej o maszyny :)

 

No to to mnie akurat nie zdziwi ;-). Zastanawial mnie po prostu zwiazek z tematem ;) Aczkolwiek pamietajmy, ze to na Windows pracuje, nie moga wiec byc takie slabe, no cos musi wykonywac te slawetna instrukcje DoNothing() ;-)

 

Więc jak masz odpowiednią ilość kaski to wybierz atm - pełen profesjonalizm i bardzo dobra jakość łączy od wielu lat. Potwierdza to też fakt, że sporo firm właśnie się do nich przenosi min z energisa(gts).

 

No wlasnie ja poczatkowo rozwazalem GTS, ale ATM rozlozyl ich na lopatki od pierwszej oferty. Dla odmiany w GTS mur i sztywnosc przeokrutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja poczatkowo rozwazalem GTS, ale ATM rozlozyl ich na lopatki od pierwszej oferty. Dla odmiany w GTS mur i sztywnosc przeokrutna.

Co prawda z ludzmi z ATM'a nigdy bezposrednio nic nie mialem wspolnego (chociaz korzystalem kiedys z ich lacz przy okazji kolokacji serwera, ale nie w ich datacenter) to na temat obslugi slyszalem same dobre opinie. Jesli zas o GTS chodzi to faktycznie- ma sie tam wrazenie rozmawiajac z nimi, ze ludzie tam pracujacy nadal jeszcze tkwia w komunizmie, jesli o obsluge klienta chodzi. Strasznie to wyglada i niezbyt dobrze przeklada sie na opinie o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych dc typu serwery dedykowane czy wdc nie polecam a wlasciwie odradzam bo a to sie przejedziesz na łączu, które bedzie padać albo drożeć jak na drożdżach :P a to na supporcie a to na ups'ach a to na pracownikach i ich kulturze osobistej etc.

 

Rozumiem, ze opiera Pan swoje wypowiedzi na blednych informacjach, jednak prosilbym o nie porownywanie wdc z firma typu serwery dedykowane. Obie firmy kieruja swoja oferte do zupelnie innego odbiorcy i zupelnie innego typu podmioty korzystaja z ich uslug. Jednoczesnie smiem twierdzic, ze Pana opinia na temat laczy, supportu, etc. w wdc jest wyssana z przyslowiowego brudnego palce.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej firmy jak serwerydedykowane panie obrażalski :) Poza tym odpowiadasz na ticketa z kwietnia :)

co do wdc sie nie wypowiem ale na temat serwerydedykowane.pl jak najbardziej ponieważ korzystam z ich usług na co dzień i jestem zadowolony zarówno z łącz, sprzętu jak i obsługi technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×