Skocz do zawartości
m1chal

Giga-international.com

Polecane posty

Witam,

 

Interesuje mnie serwer w giga-international.com, ktos moze podzielic sie opinia o tej firmie?

Wedlug zapewnien giga-int:

- mean time about 10 mbit

- outside mean time about 30 mbit

- in night about 60-70 mbit

no ale jak to jest w realiach ? ;)

 

Jezeli ktos mialby inna ciekawa oferte z dyskiem ~80GB, procek 2.4ghz, 512mb ramu i laczem ~20-30Mbps, to prosilbym o linki..

Interesuja mnie wylacznie oferty serwerowni z europy, nie interesuja mnie firmy ktore przycinaja lacze jezeli zobacza ze "nadmiernie" serwer obciaza siec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuja mnie wylacznie oferty serwerowni z europy, nie interesuja mnie firmy ktore przycinaja lacze jezeli zobacza ze "nadmiernie" serwer obciaza siec..

 

 

...ale odemnie mowiac to chyba nie ma "normalnej" firmy / serwerowni ktora nie przytnie ci transferu jak zabardzo go wykorzystujesz . W sumie 1 kliknieciem mamy znowy prawdziwe 200 - 300 giga by znowu nam do 10 przycieli i znowu kilajac mamy 200 - 300 giga na 100mb/s laczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@adrian, oczywiscie jak najmniej ;) najbardziej zalezy mi na transferze i pewnosci ze nie przytna mnie z 30mb do 5mbps.. bo to dla mnie strata $$$ :) maszyna moze byc klasy celeron, 512mb ramu ale przyjemnie by bylo widziec dysk sata na pokladzie :)

 

 

ktos wogole mial/ma serwer w giga? i moze cos napisac o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@adrian, oczywiscie jak najmniej ;) najbardziej zalezy mi na transferze i pewnosci ze nie przytna mnie z 30mb do 5mbps.. bo to dla mnie strata $$$ :) maszyna moze byc klasy celeron, 512mb ramu ale przyjemnie by bylo widziec dysk sata na pokladzie :)

ktos wogole mial/ma serwer w giga? i moze cos napisac o nich?

 

ja miałem u nich serwer i szczerze mówiąc jestem neutralnie do nich nastawiony

 

myślisz że będziesz miał 100mbps za 59.99? jak chcesz mieć gwarantowane 100mbps to około 300euro minimum musisz wydać.

 

oni co do prędkości to mają ograniczoną jednak tylko wysyłania i nie piszą o tym na ich stronie i wynosi 1Tb po tym prędkość Ci spadnie do 10mbps innym mówiąc oferta podobna do hetzner tylko że tu jest liczony tylko upload i ograniczają tylko jego.

można powiedzieć że oszukują trochę jak keyweb.de tylko oni Ci serwera nie wyłączą

 

zależy po co Ci serwer bo jak na torrent lub coś takiego to raczej to odpada ale w moim przypadku jak na proxy to przeniosłem się od nich do easyspeedy.com i jakoś łącza mi nie zmniejszyli(ale biorą sobie taką możliwość na przykład dla torrentów) tylko chyba oni są nie na twoją kieszeń :)

 

 

i tak na marginesie duży minus to brak panelu. support odpowiada 2 razy dziennie więc na szybką pomoc nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×