Skocz do zawartości
mateusz84

Hosting Dla Portalu Korporacyjnego

Polecane posty

Gość

BOSS.. albo ze 4-5 cyferek z numeru telefonu, cokolwiek.. bo szczerze, to mi to wygląda na prowokację.. ściemę...

 

nie spodziewałbym się po żadnej firmie (no, oprócz gimnazjalnych krzaków) takiego podejścia.. a po IQ... nie uwierzę w to, dopóki nie zobaczę dowodów... jak dla mnie na stan teraźniejszy wypowiedź scz nie ma absolutnie żadnego znaczenia ani wagi..

 

..a oferta IQ jest niezła.. tylko trzeba się znać na kalkulacjach i kosztach.. no i IQ to nie nazwa.pl (nie znam kei za dobrze)... to są dwie różne beczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: Ale glupoty wypisujesz. scz nie zarejestrowal sie tutaj wczoraj, ani nie jest problematycznym uzytkownikiem co chwile narzekajacym na jakas firme hostingowa, zeby podejrzewac go o prowokacje ;) Po za tym po co dowody? Napisal co chcial i tyle. Nie domaga sie odszkodowania za poniesione straty moralne wiec dowodu nie potrzebuje :)

 

krzysztofgda: Z calym szacunkiem, ale watpie zebys mogl byc pewien, ze taka rozmowa nigdy nie miala miejsca. Bo chyba nie byles swiadkiem wszystkich rozmow przeprowadzonych przez BOK, prawda?

 

Poza tym powiedzmy sobie szczerze:

Czy gdybys osobiscie powiedzial scz, ze 'ma spier...' to przyznalbys sie do tego na publicznym forum, na ktorym reprezentujesz firme?

(pyt. retoryczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

p... w ten sposób można wszystko i wszystkim?.. nie, nie można. I nieważne ile kto ma postów i kiedy się rejestrował.. chyba, że to wypowiedź oficjalna.. a nie jakiegoś tam "scz" - nick gwarantuje małą wiarygodność. Zresztą.. ja już skończyłem rozmowę, w końcu nie pracuję w IQ.. a co z tym będzie, to będzie.. może nic (bo po takim haśle - i tylko haśle - to chyba niewiele z tego będzie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz to juz wszyscy wszytkich beda nagrywac ...

 

No cóż chyba nie mamy innego wyjścia... Bardzo nie lubię jak ktoś pisze że cos jest "niemożliwe" w jakiejkolwiek firmie albo instysucji. Pisanie że wyżej wymieniona sytuacja NIE MOGŁA mieć miejsca i to klient się myli świadczy tylko o podejściu do innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mozliwe, aby taka sytuacja miala miejsce. W w BOK nie pracuje 20 osob i nie ma rotacji personelu.

Pozatym sytuacja, ktora Pan opisuje jest normalna i nie widze powodu do jakiejkolwiek "irytacji" pracownika dlatego, ze Pan zrezygnowal z uslugi na okresie testowym czy tez zostaly zuzyte impulsy telefoniczne jak Pan sugerowal.

 

Proponuje zakonczyc ten temat, bo raczej do niczego wicej nie dojdziemy.

Dodam tylko, ze jest nam przykro ze ma Pan taka opinie o naszej firmie, ale uwazam ze na nie zasluzylismy.

 

Pozdrawiam

 

dobra. nie będę się już na was temat wypowiadać (ty wiesz swoje ja wiem swoje i taka rozmowa nie ma sensu)

 

takowa sytuacja miała miejsce przed powstaniem proste.pl czyli waszego odpowiednika nisko budżetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×