Skocz do zawartości
zrio

Internet Z Bait.pl?

Polecane posty

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś korzysta z ich oferty dostępu do internetu. Ceny są wręcz śmiesznie niskie, albo to jakiś chwyt marketingowy. Przykładowo, za łącze 3Mbit symetryczne z dedykowanym IP zapłacimy poniżej 200 PLN/mc.....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś korzysta z ich oferty dostępu do internetu. Ceny są wręcz śmiesznie niskie, albo to jakiś chwyt marketingowy. Przykładowo, za łącze 3Mbit symetryczne z dedykowanym IP zapłacimy poniżej 200 PLN/mc.....

Pozdrawiam

 

Czesc,

 

mysle, ze spokojnie mozesz sprobowac. Troche znam ta firme od srodka, z tego co sie orientuje to oferte maja naprawde dobra ;o)

 

Pozdrawiam i Wesolego Jajeczka

 

Pawel - Imperion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche znam ta firme od srodka, z tego co sie orientuje to oferte maja naprawde dobra ;o)
Widac po stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac po stronce :)

Widac, widac :)

 

Tak czy inaczej, nawet chcialbym aby ktos przetestowal ich uslugi...

 

Z mojej strony powtarzam, z tego co sie orientuje oferte maja naprawde ciekawa. Dobry sprzet, dobre lacza, ja bym sie nie wahal

 

Pozdrawiam

 

Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tanie pieniądze to nic dobrego nie może być, to jest Polska i ceny łącz są nadal wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tanie pieniądze to nic dobrego nie może być, to jest Polska i ceny łącz są nadal wysokie...

Eh..

 

Może ktoś wie jak się nazywała ta wrocławska firma oferująca 100mbit no-limit za ~80pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac, widac :)

 

Tak czy inaczej, nawet chcialbym aby ktos przetestowal ich uslugi...

 

Z mojej strony powtarzam, z tego co sie orientuje oferte maja naprawde ciekawa. Dobry sprzet, dobre lacza, ja bym sie nie wahal

 

Pozdrawiam

 

Pawel

Orientujesz się jaki maja zasięg, w jakich miastach itd?

Z ich stronki nie mozna tego odczytac..

No i, czy oferuja cos takiego jak np. netia - jada po laczach tepsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś gdzieś mi w oko wpadło, że e-wro zostało przez kogoś przejęte.. ale kto kogo i kiedy, to już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra po przygodzie z e-wro skorzystała z Dialogu. I chce jak najszybciej zapomnieć o tych 100mbit. Więc tu nie o bity/s chodzi a o jakość i stabilność ofert. Mam nadzieje że ten bait to nie działa jak "prosperita+Lavel3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e-wro zostało wchłonięte przez Dialog. Pewnie skończy się na przepięciu userów na średniawe aDSLe z Dialogu, które jak ćwierkały ptaszki na POLIPie rozłączają się po 15 minutach nieaktywności na porcie 80.. (niestety sam tego nie mam przyjemności stwierdzić bo w Warszawie Dialogu niet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co 15 minut to sie rozłączał mi dialup w dialogu, fakt. Ale nie DSL Ciekwe jak ma się rozłączyć "średniawy DSL" skoro idzie via ethernet bez autoryzacji. On się nawet nie załacza to trudno żeby się rozłaczał. Właczasz kompa i internet już jest jeśli jest zainstalowana sieciówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje korzystać z Dialogowego DSLa.

Nie, nie ma PPPoE.

Wpisujesz IP, bramę, DNSy i działa. :P

 

PS.

To był DSL ze stałym IP.

Nie mam pojęcia jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dsl dialog i masz to tak przez ethernet zadnych polaczen odpalasz maszyne i masz polaczenie jak na lanie a konfiguracja to tak jak wyzej napisał kolega czyli ip maska brama i działa zadnych rozłaczeń przynajmniej nie mialem od 2 lat więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ofercie dla ludzików z kablem NEO nie ma stałego IP wiec pewnie jest logowanie. Wyjściem z sytuacji jest dokupienie IP za 12 zł na miesiąc, Konkurencja nie daje takiej możliwości przynajmniej w cenniku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w ofercie dla ludzików z kablem NEO nie ma stałego IP wiec pewnie jest logowanie. Wyjściem z sytuacji jest dokupienie IP za 12 zł na miesiąc, Konkurencja nie daje takiej możliwości przynajmniej w cenniku nie ma.

 

TP nie sprzedaję adresu IP do neostrady. Nie ma takiej możliwości. od stałego IP jest DSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×